PREMIERA: Co za ironia losu, FIFA 16 też ma kafelkowe menu Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jak wszyscy doskonale wiemy, komórkowy projekt Microsoftu o nazwie Windows Phone okazał się klapą. Był nawet moment jak wydawało się, iż słupki sprzedaży poszybują wysoko w górę. Tymczasem skończyło się dużym krachem. Mimo wpadki mobilnych okienek, z charakterystycznego interfejsu garściami czerpią deweloperzy z zupełnie innych segmentów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić doskonale znane kanadyjskie studio EA Sports. W grze FIFA 16 (także wcześniejszych jak chociażby FIFA 15 i nowszych wydaniach) występuje kafelkowe menu. Oczywiście inspiracją do jego stworzenia bez dwóch zdań był Windows Phone, najpiękniejszy mobilny system operacyjny zdaniem My mobile. Nic nie przebije tej jego kapitalnej czerni w nocy (Android oraz iOS aż razi bielą) czy charakterystycznej czcionki rozpoczynającej się zawsze od małej litery. Potem zepsuł to Windows 10 Mobile.

Takie wnioski nasuwają się same podczas weekendowej rozrywki na konsoli Xbox One lub komputerze z Windows na pokładzie (w zasadzie jest to jedyna platforma do gier w typowych notebookach, która jeszcze się trzyma) z rodziną, ewentualnie znajomymi. I pomyśleć, że masa konsumentów uważała kafelki Windows Phone za mocno archaiczne nie szczędząc im krytyki. Tymczasem jest to najwygodniejszy element nawigacji, co potwierdza aspekt jego stosowania w grach komputerowych najnowszej generacji.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Co za ironia losu, FIFA 16 też ma kafelkowe menu Windows Phone”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt