PREMIERA: Brakuje opcji instaluj wszystko oprócz gier w Google Play czy App Store

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielką wadą aktualizacji Delta w sklepie Google Play na Androida jest fakt, iż wybrani deweloperzy wcale ich nie stosują. To dlatego później mamy uaktualnienia gier rzędu nawet 2 GB. Zupełnie mija się z celem taka filozofia działania. Najprawdopodobniej wynika to z niechęci wykonania dużej programistycznej pracy związanej z zdalną podmianą tylko zmienionych plików.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Lepiej puścić wszystko hurtem bez zbędnej zwłoki. Tymczasem problem ten można bardzo łatwo rozwiązać. Repozytorium Google Play powinno wprowadzić przycisk aktualizuj wszystko oprócz gier. Zazwyczaj te ostatnie zajmują najwięcej miejsca na tle klasycznych aplikacji mobilnych. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Efekty 3D robią swoje podobnie jak kreacje kolejnych sztucznie wygenerowanych wirtualnych światów.

Wystarczy nadmienić następne trasy wyścigowe w tytule z rajdami lub mapy w jakże licznych strzelaninach typu Battle Royale. Nawet konkurencyjny App Store nie posiada funkcji aktualizowania wszystkiego z wyjątkiem rozrywkowych aplikacji. No cóż, może kiedyś się jej doczekamy zarówno w pierwszym jak i drugim podmiocie. Wtedy dopiero użytkownicy Androida oraz iOS mieliby zdecydowanie ułatwione zadanie uaktualnień.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt