PREMIERA: Znikające aplikacje

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się na iPhonie 5S, gdy porzucimy proces aktualizacji aplikacji z dedykowanego sklepu. App Store bowiem po pewnym czasie zacznie nam prezentować mniejszą liczbę w tzw. liczniku powiadomień. Wynika to z prostego faktu, o którym wiele osób może nawet nie wiedzieć. Chodzi o brak wsparcia deweloperów aplikacji dla iOS 12. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wzrasta bowiem programistyczne API (dokładniej mówiąc jego poziom) rozwijane nieustannie przez koncern Apple. W efekcie iOS 14 ma je wyższe na tle dajmy na to nadmienionego wcześniej iOS 12. Później aplikacje tracą dostęp do wybranych funkcji mobilnego systemu operacyjnego. Na samym końcu zaś całkowicie znikają z przestarzałego środowiska produkcyjnego (oprogramowania starych smartfonów).

W chwili publikacji tego tekstu licznik powiadomień sklepu App Store wskazuje 17 dostępnych aktualizacji. Zapewne jak do niego wrócimy za pół roku to zostanie z tego maksymalnie połowa czyli 8-9 pozycji. W efekcie mamy znikające aplikacje w iście magiczny sposób. Niestety, ale nasz inteligentny telefon komórkowy w ten sposób traci wsparcie. Już nie dostaniemy nowej wersji ulubionej gry dajmy na to PUBG Mobile.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt