Czas na telewizory z 5G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeszcze na dobre do naszych smartfonów nie trafiło 5G, a już ten standard można spotkać w nowoczesnych odbiornikach. Tak jest chociażby w telewizorze chińskiego producenta Viomi 21 Face wchodzącego w skład grupy Xiaomi. Co ciekawe, smart urządzenie posiada bardzo wydajną specyfikację z procesorem zdolnym odtwarzać obraz w jakości 8K.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jakby tego było mało, mamy wsparcie u niego dla Wi-Fi 6, 9 GB RAM pamięci operacyjnej oraz aż 128 GB wbudowanej przestrzeni na dane. Nad całością czuwa oczywiście system operacyjny Android TV. Z pewnością jego ogromy potencjał zostanie wykorzystany przez szybki internet 5G wraz z wbudowanym modemem. Wystarczy nadmienić żmudny proces pobierania gier i aplikacji, które ważą coraz więcej.

Na nikim dziś nie robią wrażenia produkcje o wielkości nawet kilku GB-tów. Tak więc wbudowany Android TV zrobi z telewizora Viomi swoistego rodzaju konsolę do gier. Nie wolno bowiem zapominać o obsłudze padów Bluetooth. Tak więc jak ktoś posiada dajmy na to kontroler Xbox One kompatybilny z platformą Windows to bez problemów może później grać po sparowaniu nie tylko na Android TV, ale i zwykłym Androidzie.

(fot. Viomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt