PREMIERA: Ameryka leży i kwiczy pod względem 5G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według nieoficjalnych informacji pochodzących z otoczenia prezydenta, Donald Trump dostaje furii na samą myśl, że technologia 5G jest w powijakach w Stanach Zjednoczonych i to Chiny zaczną spijać śmietankę z tytułu budowy globalnej sieci technologii następnej generacji. Każdy, kto chociaż raz był w USA często narzeka na obecny tam mobilny Internet. Nie inaczej jest kwestii 5G. Innymi słowy bardzo słabo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ameryka pod tym względem przegrywa nawet z Europą (ze szwedzkim Ericssonem czy francuskiem Aclatel-Lucent o fińskiej Nokii nie wspominając). To dlatego Donald Trump chce zostać pogromcą Huawei w ochronie interesów swojego kraju. Tymczasem trzeci największy producent smartfonów zarzeka się, że nie ma nic wspólnego z podsłuchami oraz szeroko rozumianymi akcjami wywiadowczymi. Zapewnia o czystych działaniach polegających na prowadzenia wielkiego biznesu telekomunikacyjnego.

Ponadto ma wytoczyć ciężkie działa prawne przeciwko Ameryce. Nawet na polskiej scenie można zauważyć liczne grono obrońców, które gorąco kibicuje Chinom w starciu z tzw. supermocarstwem. Kiedyś oprócz Stanów Zjednoczonych było to ZSRR, czyli Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Dzisiaj bez wątpienia na takie supermocarstwo wyrastają Chiny będącą wielką montownią globu niejako na życzenie USA. To tam przecież produkowane są słynne iPhony od Apple.

(fot. Wikipedia/5G/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt