HBO GO na miesiąc za darmo dzięki Pyszne.pl [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomitą promocję przygotował serwis HBO GO we współpracy z Pyszne.pl, czyli znanym portalem do zamawiania jedzenia. Otóż po wykonaniu ich dwóch możemy liczyć na darmowy miesiąc dostępu do filmów i seriali premium. Bezpłatny voucher na HBO GO zapowiada się znakomicie. Za chwilę bowiem będzie miała miejsce premiera Angry Birds Movie 2.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Stanie się to już w najbliższą niedzielę. Następnie w połowie czerwca zobaczymy obraz Bliźniak z lubianym na całym świecie aktorem Will Smithem. Nie wolno też zapominać o niedawnej premierze seriali Mrs America czy Wielka. Trzeba tylko pamiętać o zalogowaniu się lub rejestracji w usłudze Pyszne.pl na www.goodie.pl/marka/pyszne-pl/promocja/miesiac-hbo-go-2020-05-17-2020-07-31.

Akcja marketingowa obowiązuje do 31 lipca bieżącego roku, czyli do początku sierpnia. Pozostaje zatem nic jak tylko życzyć smacznego wszystkim czytelnikom My mobile podczas jednoczesnej udanej konsumpcji kultury oraz sztuki. Kiedyś dzięki aplikacji Goodie mogliśmy otrzymać w bonusie aż dwa darmowe cheeseburgery. Tak robiło się dużą promocję nowej appki z naprawdę sporym rozmachem czy przytupem.

(fot. HBO/Pyszne/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY BLIŹNIAK

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “HBO GO na miesiąc za darmo dzięki Pyszne.pl [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Totalna kompromitacja programistow, link aktywacyjny nie dziala (brak funkcji dev a href w emailu), nie da sie skorzystac z promocji 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt