PREMIERA: Kiedyś był Canal+, dziś jest Netflix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Któż z nas nie pamięta tego uczucia smutku, kiedy najlepsze premiery filmowe czy wydarzenia sportowe trafiały na antenę Canal+. Tak było chociażby z cyklem SGP Speedway Grand Prix na żużlu. W normalnej telewizji jak zawsze była wtedy posucha, a tam ważna impreza dostępna do oglądania oczywiście za dodatkową opłatą. Teraz magia marki Canal+ mocno spadła.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już nie czaruje ona jak dawniej. Autorskie produkcje filmowe są dobre, ale nie rewelacyjne. Teraz to Netflix jest takim Canal+, co dobitnie potwierdza więcej niż świetny dokument bez wątpienia klasy premium Ostatni Taniec z Michaelem Jordanem. Jak tylko dojdzie do niego wielki sport to francuski nadawca będzie miał pozamiatane jakby to powiedziała młodzież. W dodatku Canal+ rezygnuje z dekodera i chce być dostępny w kieszeni jak Netflix (cytat z utworu WWA VHS od Taco Hemingway).

Wszystko za sprawą dedykowanej aplikacji myCanal+, która lada moment powinna zostać udostępniona w Polsce. Według nieoficjalnych informacji ma to się stać jeszcze w tym miesiącu, czyli maju. Czekamy więc na szytą na miarę aplikację z niecierpliwością na tle przestarzałego dekodera zarówno w wydaniu na Android TV jak i Apple TV (tutaj podobno wzorem Ipli ma pojawić się również Player dla wymagającego widza jak to powiedzieli władze Discovery, do którego przecież należy telewizja TVN).

(fot. Netflix/Canal+/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt