Apple Watch uchroni przed atakiem paniki

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dawno już nie było jakiejś ciekawej informacji o smart zegarku Apple Watch na łamach serwisu My mobile, gdyż grubo ponad rok. Trzeba w końcu to zmienić. Nadchodzi bowiem bardzo fajna funkcja dla produktu Apple Watch rozwijanego przez koncern z Cupertino. Otóż inżynierowie ze słonecznej i ciepłej Kalifornii wprowadzą lada moment opcję ostrzegania przed atakiem paniki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Któż z nas bowiem nie miał sytuacji, w której górę wzięły emocje. W efekcie zostało wypowiedziane o jedno słowo za dużo. Teraz w momencie wzburzenia Apple Watch wyświetli stosowne powiadomienie na nadgarstku jego właściciela lub właścicielki. Przez to konsumenci marki z logiem nadgryzionego jabłka unikną niepotrzebnych nieporozumień czy późniejszych kłótni oraz sporów (nierozwiązanych latami).

To są właśnie te technologiczne innowacje, które miłośnicy mobilności lubią najbardziej. Na nikim bowiem wrażenia nie robią nudne jak flaki z olejem kolejne premiery nowoczesnych smartfonów. Dużo ciekawsze są ich możliwości jakie oferują względem klientów. Cyferki zaś już dawno odchodzą do lamusa i słusznie. Nie ma sensu na nie patrzeć, gdyż nawet średniaki zaczynają spełniać wymogi jakiegoś 95% społeczeństwa.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt