PREMIERA: Katastrofalne błędy Sony Mobile z wyceną urządzeń

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sony (Mobile) Polska nic a nic nie uczy się na swoich błędach. Najwidoczniej znowu chce spaść z wysokiego konia. Znamy już polską cenę smartfonu Xperia 10 II z całkiem niezłą jak na średniaka specyfikacją. Bez problemu powinien na niej ruszyć nawet Fortnite z uwagi na mocniejsze GPU. To tylko taka mała ciekawostka. Sony Xperia 10 II kosztuje sporo, gdyż aż 1.799 PLN w sklepach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zdaniem My mobile to stanowczo za dużo. Zapewne skończy się jak zawsze, czyli słabej sprzedaży. Tą ma ponoć uratować dodawany do kompletu w zestawie nieco większy głośnik Bluetooth w systemie stereo. Aczkolwiek na wybranych witrynach sklepów internetowych wciąż bonusu nie uświadczymy. Z pewnością może to być jedyny ratunek na topniejące w oczach zainteresowanie klientów tą kultową niegdyś marką.

Któż z nas bowiem nie pamięta tych dzikich tłumów na ulicach z telefonami Sony Ericsson T230, T610 czy K750. Tak było w czasach licealnych sporej grupy użytkowników. Teraz Sony Xperia jest cieniem na tle brandów Samsung GALAXY, Apple iPhone czy nawet urządzeń Xiaomi o Huawei nie wspominając w mobilnym półświatku. Tymczasem, poprzednik Sony Xperia 10 otrzymuje właśnie wyczekiwaną aktualizację do Androida 10.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt