PREMIERA: Szybki Internet domowy 1 Gb/s to podstawa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Magiczny Internet 1 Gb/s. Za tę przyjemność u wybranych operatorów przyjdzie nam zapłacić 70 PLN miesięcznie (jak w Netii). Nie serwisowi My mobile oceniać czy to jest dużo lub też mało. Aczkolwiek w 2020 roku i mocno technologicznych czasach wypadałoby już mieć chociażby w domu takie komfortowe stałe łącze, które rzecz jasna udostępnia dalej sygnał za pośrednictwem Wi-Fi gościom.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszak za chwilę dzięki 5G prędkości 1 Gb/s będziemy mieć zaraz w telefonie. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na dwa przykłady jakże irytujących sytuacji wolnego internetu w domu z wartościami rzędu 50 Mb/s. Nawet niepozorne aktualizacje aplikacji z sklepu Google Play trwają dramatycznie długo. Wszak gry na Androida zaczynają ważyć często grubo ponad 600 MB. Do takich zdań szybkie łącze jest wręcz wskazane.

To nie koniec. Druga historia to moment wysyłania filmów w jakości 4K na YouTube nagranych oczywiście nowoczesnym smartfonem. Bez szybkiego internetu ta operacja przypomina dramat. Często bowiem wysyłka danych jest dużo wolniejsza na tle ich pobierania. W efekcie zamiast 50 Mb/s mamy 5 Mb/s. Dlatego najlepiej jest posiadać łącze symetryczne, mianowicie z dwóch stron barykady ultra szybkie 1 Gb/s. I po kłopocie.

(fot. Netia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Szybki Internet domowy 1 Gb/s to podstawa”

 1. Karol Odpowiedz

  I ten uczuć gdy ja mam nadal 15mb/s a światłowodu jak nie było tak pewnie go nie zobaczę pewnie przez następne 5-10 lat.

  • Kamil

   Mnie coraz bardziej kusi Internet 1 Gb/s aka rakieta 🚀

 2. marco Odpowiedz

  A jeśli mam w domu 150 mb/s to czego nie mogę zrobić w porównaniu z osobą która ma 1 Gb/s? Nawet jeśli 4 osoby w domu chciałyby korzystać z telewizji 4K to i tak problemu nie będzie bo na takie łącze wystarczy 21-25 mb/s. Nie zapominajmy że po drugiej stronie też są serwery i od nich sporo zależy. Lepsze stabilne łącze 150mb/s niż niestabilne 1 Gb/s.

  • Kamil

   W Netii ponoć jest tak, że TV zabiera sporo transferu i nici z 1 Gb/s w realu 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt