iOS 14 jak Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo interesująco zapowiada się mobilny system operacyjny iOS 14 rozwijany przez giganta z Cupertino. Według nieoficjalnych przecieków medialnych amerykańskich mediów, Apple ma wdrożyć podczas premiery swojej autorskiej platformy pionowy widok listy aplikacji. Tym samym mamy powrót do jakże pięknej historii telekomunikacji o nazwie Windows Phone 8.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Tam również występował ten ascetyczny czy wręcz glamour wygląd całego systemu. Niestety Microsoft ubił ten fenomenalny projekt na tle beznadziejnego Windows 10, który usuwa pliki użytkownikom z komputerów (co jest wręcz niedopuszczalne w środowisku biznesowym, używanym do niezbędnej pracy). Lata lecą, a na rynku wciąż brakuje trzeciego znaczącego gracza. Android oraz iOS to za mały wybór dla konsumenta.

To nie koniec ciekawych nowości iOS 14. Oprogramowanie Apple ma lada moment również zintegrować sekcję ustawień tapety od zewnętrznych dostawców grafiki. W efekcie zdecydowanie łatwiej wykonamy czynność zmiany ulubionego zdjęcia na ekranie startowym. Kto jak kto, ale Apple zawsze najlepiej wdraża w życie z pozoru niepozorne funkcje. Nie będzie trzeba więc bawić się w oddzielne aplikacje (typu Zedge) do tego celu.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “iOS 14 jak Windows Phone”

  1. GaduAir Odpowiedz

    3 gracz by się przydał ALE to $ decydują o rynku a nie ludzie, niektórzy zwalają oczywiście na Klientów ale czy to wina Klienta gdy musi kupić paliwo na Stacji lub alkohol w MonoPolu?

    Micro$oft zrobił jak już nie pierwszy raz a Nokia powieliła swoje działania w tym samym kierunku. Szkoda bo to tylko zahamowuje rozwój cywilizacyjny lecz każdy patrzy na swoją kieszeń.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt