PREMIERA: Tijara Mobile w pewnym sensie jest lepsze od T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć nowa sieć komórkowa Tijara Mobile zaliczyła bardzo słaby debiut w My mobile RANKING zajmując ostatnie miejsce wspólnie z operatorem W Naszej Rodzinie to ma ciekawy paradoks. Związany jest on z macierzystym operatorem MVNO, mianowicie T-Mobile. Chodzi o jego lejek 15 Mb/s w ofercie na kartę. W dobie LTE+ i osiąganych teoretycznie tam prędkości 600 Mb/s jest to spora wada.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nawet jak weźmiemy pod uwagę realne 100 Mb/s to 15 Mb/s spowalniacza od T-Mobile potrafi bardzo mocno irytować. Tymczasem w Tijara Mobile tego typu ograniczenie nie powinno obowiązywać. W efekcie mistrz przerósł akurat pod tym specyficznym względem swojego mistrza, czyli dostarczyciela sieci. Nie ma nic gorszego jak ciągła dyskryminacja karciarzy chociażby w temacie dostępności VoLTE czy Wi-Fi Calling.

Takie rzeczy wciąż mają miejsce. Gdy tylko faktycznie uda się potwierdzić braki spowolnień oraz T-Mobile jako operatora MVNO to Tijara Mobile może zgarnąć trzy punkty w podkategorii jakość sieci. Wszak różowy telekom wygrywa rankingi Speed Test. Natomiast Tijara Mobile ograniczenie 15 Mb/s nie obowiązuje. Być może podobnie jest z TuBiedronka (w Heyah niestety ono występuje). Ponadto priorytety sieci nie mają miejsca.

(fot. Tijara Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Tijara Mobile w pewnym sensie jest lepsze od T-Mobile”

    • Kamil

      Szukam i ciagle nie moge znalezc informacji, ze dostawca sieci dla Tijara Mobile jest T-Mobile Polska 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt