PREMIERA: Ograniczenie już na starcie 15 Mb/s w płatnych pakietach No Limit z LTE to pomyłka [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

Nic tak nie irytuje jak haczyki, czyli ukryte wady danych ofert czy promocji. Właśnie tak jest w przypadku całkiem niezłego No Limitu dostępnego w T-Mobile na kartę. Za 30 PLN miesięcznie bowiem otrzymujemy nielimitowane rozmowy oraz wiadomości (SMS/MMS) połączone z 10 GB, a do tego na dokładkę korzystanie z usług VOD typu Netflix czy Showmax jest bez pomniejszania pakietów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pomijając już nawet wadę, że dotyczy to tylko jakości DVD (VGA 480p) zamiast HD (720p) czy Full HD (1080p) to czas na prawdziwą bombę. Jak mówi regulamin, na starcie otrzymujemy lejek 15 Mb/s w kwestii 10 GB mobilnego internetu. Takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca, tym bardziej że przecież płacimy za No Limit łącznie 30 PLN. Zapis widnieje w punkcie 2.12 regulaminu na podstronie operatora.

Natomiast wykaz wszystkich No Limitów w ofercie Pre-paid na kartę My mobile już prezentował. Na pocieszenie trzeba dodać, iż T-Mobile przygotował niezłą promocję o nazwie supergadżet. Dzięki niej po aktywacji pakietu No Limit za 30 PLN można liczyć na darmowy telewizor zabawkę, który wyświetla obraz z włożonego do środka smartfonu. Przypomina to zasadę działania okularów VR. Akurat ta akcja marketingowa jest świetna. Więcej szczegółów na www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/super-gadzet.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA SUPERGADŻETU W T-MOBILE NA KARTĘ

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.10 komentarzy do “PREMIERA: Ograniczenie już na starcie 15 Mb/s w płatnych pakietach No Limit z LTE to pomyłka [My mobile TV]”

 1. Kamil Odpowiedz

  Szkoda, że nie jestem w T-Mobile, dla takiego małego telewizorka w stylu ikony YouTube ze starego iOS dałbym 30 PLN w ciemno!

  • Nikttaki

   Znaczy się jaki problem. Wiesz że można mieć kilka numerów telefonu? Ja mam chyba z 6 aktywnych.

  • Kamil

   Już nie zdążę, bo promocja jest ważna do 31 grudnia, a tego dnia jak się domyślam salony T-Mobile nie działają 🙁

  • Nikttaki

   A to niby z jakiego powodu, jak nawet dzisiaj czynne?

  • Kamil

   Chociażby z takiego, że miałem sesję w My mobile studio SESSION 2.20-13.20 jak jakiś Dr. Dre do świtu z dokumentów Netflix/HBO (!)

 2. szotyi Odpowiedz

  Tak naprawde do internetu to wystarczy bo reszta czyli video idzie po pakiecie supernet video który ma do 1,5 ograniczenie. Jesli oglądsz np ten artykuł i odtworzysz video to nalicza z pakietu 10 GB . To jest wystarczające. Podobne odraniczenie jest w play internet na karte – stara wersja . Lejek możesz dostać ale nie musisz i praktycznie nie ma lejka. Coś za coś . W a2mobile nie możesz oglądac tyle serwisów przez długi czas bo po 15 GB dostaniesz lejek 512 NA WSZYSTKO. W tmobile do czasu gdy nie użyjesz tych 10 GB na inne serwisy to nie dostaniesz lejka. W praktyce ciezko użyć te 10 GB chyba że na serwisy video dla dorosłych . Wiecej niż w a2 oglądniesz bez zmniejszenie predkości. Mozesz sobie oglądać ile chcesz netflixa który bedzie do 1.5 Mbps. W a2mobile masz 3 razy wolniej po 15 GB czyli po jakichs 30 godzinach oglądania .

  • Kamil

   Akurat Netflix jako minimum podaje 512 kb/s, także masz jego no limit w A2Mobile 🙂

 3. marco Odpowiedz

  I to ponownie utwierdza mnie w przekonaniu że w Orange na kartę za 25 zł mam najlepszą ofertę. Pełny no limit bez sms-ów i 30 Gb bez ograniczeń na „dzień dobry” Czy dziś trzeba coś więcej?

  • szotyi

   To lyca ma to samo co orange tylko za 20 zł ( tez bez mmsów) i dodatkowo ma tanie miedzynarodowe.

   Pewnie sie pomyliłeś z tymi smsami bo orange by mieć 30 GB trzeba wziąc pakiet rozmowy smsy i internet . W lyca masz to za 20 zł. Na dzień dobry i tez 30 GB.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt