PREMIERA: Lejek 5G powinien wynosić 15 Mb/s jak w T-Mobile [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W tej chwili największym lejkiem wynoszącym 1 Mb/s może się pochwalić oferta Formuła Rodzina w Play na kartę. Drugi w tym temacie jest operator wirtualny A2Mobile z wartością 512 kb/s. Oczywiście mówimy tutaj o spowalniaczach bezpieczeństwa w sieci 4G (zapchanego do szpiku kości LTE). Tymczasem w następnej epoce 5G lejek powinien spokojnie wzrosnąć do wartości minimum 15 Mb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dziś nikt już się nie męczy z lejkami rzędu 64 kb/s, 32 kb/s czy 16 kb/s. To dlatego przeglądarka mobilna Opera Mini odchodzi, albo odeszła na dobre do lamusa. Każdy chce przecież konsumować Internet w możliwie najlepszym wydaniu na Chrome (jest domyślna w Androidzie, wszak to dedykowane rozwiązanie Google). Co ciekawe, aktualnie taki dosyć irytujący lejek 15 Mb/s jest dostępny w standardzie dla karciarzy w T-Mobile.

Występuje on nawet jak klient wykupi płatny pakiet internetowy, co zdaniem My mobile jest niemałym skandalem. To tak jakby kupić nowe auto elektryczne i na starcie mieć ograniczenie prędkości do 60 km/h, choć silnik samochodu jest w stanie wyciągnąć 120 km/h. Oby więc te męczące ograniczenie zniknęło. Aktualnie T-Mobile jest na ustach mediów z uwagi na dosyć kontrowersyjną reklamę (stąd wyłączono komentarze na YouTube) Connected Underwear promującej relacje na tle nadużywania telefonów.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA CONNECTED UNDERWEAR OD T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Lejek 5G powinien wynosić 15 Mb/s jak w T-Mobile [My mobile TV]”

 1. Szczeki Odpowiedz

  Trochę nie rozumiem tego artykułu, ale fajny patent z tymi inteligentnymi gatkami 🙂 Propsuję takie akcję zawsze!

 2. Mario Odpowiedz

  Tak się zastanawiam, po co T-Mobile zainwestowało w LTE, planuje 5G jak spokojnie mogli pozostać przy 3G, HSDPA i swoim lejku 15 Mb/s. Wszystko na to wskazuje, że mają słaby dosył do stacji bazowych i to jest główny powód ograniczeń. Z Plusowego Plusha w Helu na speedteście wychodziło 150/50, więc z czym do ludzi. Ideą LTE jest m. in. duży transfer i dzięki temu na krótki czas zajmujemy pasmo żeby coś pobrać. T-M niech sobie przypomni ile czasu trwało pobieranie danych przez zwykły modem telefoniczny, ile czasu trwało ściągnięcie pliku 100 Mb. To dlatego inżynierowie w instytutach skupili się na zwiększeniu prędkości i podniesieniu wydajności sieci czego dowodem jest 5G. Ale jak widać T-Mobile to archaiczna firma, ze specyficznym podejściem do klienta.

  • ArMa

   Archaiczna firma? Powiedz to plusowi, ktorego stacje sa przstarzale a zasieg to zal albo playowi, ktory nie ma swoich w ogole;) Przeciez wlasnie TM i cale Networks zapewniaja najlepsze transfery. I ograniczenie w formie lejka nie ma wiele wspólnego z tym, o czym piszesz. Narzucone ograniczenia, a dostepne mozliwosci to dwie rozne rzeczy.

 3. Mario Odpowiedz

  Nie wiem jakie stacje ma Plus, a skoro jest u nich LTE, to znaczy że nie są przestarzałe. Natomiast wiem, że jeśli ktoś ogranicza lejkiem przesył danych, to świadczy to o niewydolnej sieci. Może niech nie oferują podkładu wirtualnym, a skupią się na jakości dla swoich, wtedy nie będzie potrzebny lejek. Czy przy 5G też będzie lejek 15 Mb? Czy może 20?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt