PREMIERA: Red Bull Mobile na zawsze w naszych sercach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Skrót DIL jest doskonale znany wszystkim miłośnikom telekomunikacji. Oznaczał on Darmowy Internet LTE w Red Bull Mobile. Aż trudno w to uwierzyć, ale kiedyś naprawdę była taka oferta dostępna na rynku. Oznaczała ona przyznawanie klientom co miesiąc za darmo aż 100 GB internetu. Wystarczyło tylko mieć na koncie sumę minimum 30 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Niestety, ale wskutek licznych nadużyć (sporo osób zrobiła sobie z niego bezpłatne łącze mobilne dla domu, co z pewnością nie spodobało się operatorowi Play, właścicielowi submarki) promocja została zakończona w 2016 roku. Nastąpił koniec darmowych 100 GB do wykorzystania po łączności LTE w Red Bull Mobile. To jednak i tak nie zmienia faktu, iż ta chyba najlepsza w historii akcja marketingowa na zawsze pozostanie w naszych sercach.

To właśnie dzięki niej konsument wcale przez wiele lat nie kupował dedykowanych pakietów internetowych. W sumie to wystarczyło posiadać odpowiednie saldo Pre-paid i po sprawie. Dziś za podobną przyjemność około 86 GB zapłacimy w Orange 30 PLN miesięcznie, aczkolwiek musimy pamiętać o obecności także nielimitowanych połączeń głosowych oraz wiadomości (SMS/MMS) do wszystkich sieci komórkowych. Raczej małe są szanse na powrót rozwiązania na wzór DIL dostępnego niegdyś w Red Bull Mobile.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Red Bull Mobile na zawsze w naszych sercach”

 1. adiko Odpowiedz

  Szanse na powtórkę DIL-a są żadne, ale na szczęście w Orange można mieć znacznie większy pakiet GB co miesiąc wraz z nolimitem.

  btw DIL początkowo miał 200 GB i bardzo rzadko dawali lejek 2 Mb.

  • Kamil

   Podejrzewam, że zlikwidowali to przez Januszy, który reklamowali DILa jako świetny Internet domowy na Allegro ? Efekty znamy 😐

  • GaduAir

   FreeDomPop w USA: 200min, 500sms i 200MB od lat i? Jadą dalej XD

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt