PREMIERA: Zrób doładowanie 50 PLN na wynos i ciesz się zawsze darmowym LTE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 3,67 na 6)
Loading...

zrob-doladowanie-50-pln-na-wynos-i-ciesz-sie-zawsze-darmowym-lte

Najlepsza promocja w historii zdaniem My mobile, czyli darmowe LTE w Red Bull Mobile ma jedną zasadniczą wadę. Otóż trzeba mieć na koncie 30 PLN, aby móc ją spokojnie aktywować. Często zaś zdarza się sytuacja, że w drugiej części okresu ważności już tych środków wymaganych nie ma. W takiej sytuacji warto wykonać jedno doładowanie kwotą 50 PLN niejako na zapas, na wynos.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki takiej prostej sztuczce nigdy więcej nie będzie nas trapił problem posiadania na koncie Pre-paid sumy 30 PLN. Oczywiście dzieje się tak tylko i wyłącznie pod warunkiem zachowania pewnej stałej normy wydawania środków z salda na kartę. Niech będzie to średnio kwota 50 PLN na 100 dni. W takim scenariuszu nigdy nie zejdziemy poniżej wymaganego progu 30 PLN. To później oznacza bezproblemową aktywację promocji.

Darmowy, w dodatku nielimitowany dostęp do internetu LTE w telefonie stanie się dla nas tak oczywisty jak tlen dla człowieka. Akcja marketingowa jest dostępna wyłącznie dla starych klientów Red Bull Mobile. Ci nowi od pewnego czasu nie mają już niestety możliwości jej włączenia. Dokładny poradnik odnośnie zmiany taryfy za pomocą krótkich kodów był już prezentowany w My mobile. Tym samym jeszcze nie wszystko stracone.

(fot. Red Bull Mobile/NBP/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Zrób doładowanie 50 PLN na wynos i ciesz się zawsze darmowym LTE”

 1. adiko Odpowiedz

  problemu o którym pisze na początku nie ma nigdy jak masz kartę wsadzoną na stałe w modemie/routerze, bo zawsze jest 50 zł na 100 dni,chyba że się ma RWK zachomikowane, wtedy za 5 zł miesięcznie, no i w dalszym ciągu piszesz nieprawdę że tylko starzy klienci mogą włączyć tą usługę, a nowi nie.

  • Kamil

   Tak wiem o tych hakach z Fakt Mobile, ale zwykły konsument nie lubi się bawić w takie rzeczy

 2. marco Odpowiedz

  Przy temacie sieci Red Bull Mobile warto wspomnieć że sieć „po cichu” wycofuje się z programu RBM Collect. Co prawda oficjalnie nie ma o tym mowy, ba nawet sieć mówi o modyfikacji programu ale w rzeczywistości jest gorzej. Po pierwsze zlikwidowano dni bez limitu za kody (miałem kilka takich dni do wykorzystania i je skasowano) a po drugie nie jasny regulamin. Sieć tworzy pozory że jest nowy lepszy program ale tak naprawdę po zglebieniu tematu widać że wszystko zmierza do jego likwidacji i wycofania się z RBM Collect. Szkoda tylko że żaden portal dotyczący tematyki telekomunikacyjnej nie zgłębił tego tematu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt