PREMIERA: Red Bull Mobile, prawie idealna sieć komórkowa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Lata lecą, a Red Bull mobile wciąż jak był tak i jest bardzo atrakcyjną siecią komórkową w ofercie na kartę. Dobitnie ten stan rzeczy potwierdza wysokie, bo czwarte miejsce ekstremalnego operatora w zestawieniu My mobile RANKING. Co więcej, ma on szerokie grono zadowolonych użytkowników. W internecie nawet można zauważyć opinie krytyków, którzy właśnie Red Bull Mobile obwiniają przeciążeniem macierzystej sieci P4.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wszystko za sprawą kapitalnej promocji z darmowym dostępem do internetu LTE (tylko i wyłącznie w technologii 4G). Wystarczy mieć na koncie te 30 PLN. Aż dziw bierze, że tak łaskawy jest Play w tym temacie. W efekcie nie wyłączył genialnego wyróżnika marketingowego. W dodatku Internet LTE nie ma żadnych limitów prędkości. To wielki plus na tle chociażby abonamentowych rozwiązań T-Mobile ze stylowym routerem. Co więcej, wciąż możemy włączyć promocję darmowego LTE w taryfie Red Bull Mobile 5 PLN.

Potwierdza to dodatkowo informacja na witrynie operatora, a dokładniej mówiąc prawa karta. Wystarczy tylko odwiedzić adres www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy. Gdy dodamy do tego jeszcze zawsze bezpłatne rozmowy oraz wiadomości tekstowe SMS za sprawą Stanu Darmowego to Red Bull Mobile staje się naprawdę mocnym graczem na krajowym rynku Pre-paid, o którego istnieniu wie jedynie garstka zapaleńców. Ostatnie bonusy w postaci Tidala na 90 dni bez opłat czy HBO GO na miesiąc to już prawdziwa wisienka na torcie. Nic, tylko palce lizać. Zatem smacznego.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9175 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “PREMIERA: Red Bull Mobile, prawie idealna sieć komórkowa”

  1. adiko Odpowiedz

    obecnie bardzo często dają lejek zaraz po przekroczeniu 100 GB, kiedyś można było spokojnie 200 GB użyć i dalej nic, dużo zależy od tego czy w miejscu gdzie mieszkamy nadajniki są przeciążone czy nie.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt