Mobile Vikings minimalne ulepsza ofertę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

mobile-vikings-minimalnie-ulepsza-oferte

Kolejne pozytywne usprawnienia wdraża wirtualna sieć komórkowa Mobile Vikings. Co prawda są one drobne i dotyczą wyłącznie jednej kwestii, ale lepsze to niż nic. Otóż po doładowaniu konta 19 PLN teraz klient w bonusie będzie mógł liczyć również na nielimitowane rozmowy w Mobile Vikings oraz Play na 31 dni (z 2 GB na dokładkę).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Przypomnijmy, że wcześniej taki przywilej był dostępny wyłącznie przy zasileniach kwotą 29 PLN. Tak więc mamy kolejny dobry przykład w Mobile Vikings po obniżce stawki 0,29 PLN do 0,19 PLN za minutę rozmowy z każdym. Po tych zmianach operator ten zanotował spory awans w zestawieniu najlepszych sieci na kartę w My mobile RANKING. Teraz znowu dokłada on do pieca w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Kto wie, co zatem wydarzy się nadchodzącym wydaniu kwietniowym. Swoją drogą to naprawdę szkoda, że bliźniacza sieć MVNO o nazwie Virgin Mobile nie pójdzie śladem Mobile Vikings i także nie obniży stawki do poziomu 0,19 PLN za minutę rozmowy. Wtedy telkom Richarda Bransona mógłby się pochwalić wreszcie skokami w górę stawki, a nie zajmowaniem środkowo-dolnych rejonów tabeli.

(fot. Mobile Vikings/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 9140 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “Mobile Vikings minimalne ulepsza ofertę”

 1. adik Odpowiedz

  Jeśli chodzi o twój ranking w stosunku do Virgin Mobile to  jest on kompletnie nieadekwatny do rzeczywistej wartości oferty,jeśli u ciebie najważniejsze jest stawka podstawowa to sory gregory i wygląda to jak wygląda.
  Oferta vikingów jest dorównaniem do virgin, bo virgin pierwszy dodał to,jest tylko inny mechanizm wydania np pakietu/doładowania za 19 zł, bo za te 19 zł też mamy 100 minut rozmów,ten pakiet jest bardziej elastyczny w vikingach bo można te 100 minut wykorzystać kiedykolwiek później i tylko pod tym względem jest lepszy viking od virgin, pakiet za 29 zł jest znacznie lepszy w virgin niż vikingach. 

  • Wini

   nie sorry- ale totalna bzdura fanboja.
   Różnica PODSTAWOWA jest taka że w VM jest taka sama oferta za PŁATNY PAKIET co w MV za DOŁADOWANIE.

   To że ranking jest od czapy (zamiast np. przyznawać punkty za koszt minuty na zasadzie 5 pkt za najniższą cenę 0 za a za ceny pośrednie proporcjonalnie np 4,2 pkt to jest to na zasadzie 1,2,3 i tyle) 

  • adik

   Nie nie jestem fanboyem VM bo nawet z oferty ich nie korzystam.
   Minut nie dostajesz jako bonus za doładowanie w vikingach więc nie jest to samo, te możesz dopiero wydać z tych np 19 zł,a bonusy w vikingach masz ważne 31 dni,i żeby je dalej mieć to i tak musisz doładowywać co miesiąc,więc dla mnie to bez większej różnicy czy za 19 zł dostanę pakiet ważny miesiąc czy też bonus za doładowanie bo i tak wydam 19 zł.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt