PREMIERA: Niska cena za minutę (0,17 PLN) czy SMS (0,12 PLN) jak w lajt mobile to rzadkość

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Inflacja szaleje w zastraszającym tempie. Drożeje wręcz wszystko. Mieszkania, żywność czy cena prądu. Podwyżki niestety nie ominęły również telekomunikacji. Wystarczy nadmienić ostatnie negatywne zmiany w sieci komórkowej Play. Od połowy lutego bieżącego roku za wiadomość tekstową zapłacimy w niej 0,19 PLN na tle wcześniejszego zdecydowanie atrakcyjniejszego poziomu 0,09 PLN. Na całe jednak szczęście nie wszędzie mamy pogorszenie oferty.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest operator wirtualny lajt mobile, który wciąż ma niską cenę 0,12 PLN za popularnego SMSa (podobnie jak inny gracz MVNO o nazwie TuBiedronka). Jakby tego było mało, minuta rozmowy również jest mocno korzystna. Tylko tak należy rozumieć stawkę 0,17 PLN w lajt mobile. Co ciekawe, tutaj także bardzo blisko jest TuBiedronka ze swoją wartością 0,18 PLN. Cóż za dziwny zbieg okoliczności. Kto wie czy w przyszłości nie będzie miał on znaczenia chociażby w następnych wydaniach My mobile RANKING. Tego dowiemy się niebawem, gdyż premiera najnowszego lutowego wydania już w tym tygodniu (tradycyjnie w weekend). Powyższy przykład pokazuje, że są też na rynku dostępne inne sieci komórkowe. Choć większość konsumentów kojarzy oczywiście tzw. W4, czyli Wielką Czwórkę dużych operatorów strukturalnych.

Chodzi o duże telekomy Orange, T-Mobile, Plus i Play z czego dwóch pierwszych ma charakter globalny (działanie w różnych krajach na całym świecie). Tymczasem lajt mobile niejako na dokładkę czy deser może się pochwalić atrakcyjnym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w kwestii pakietów internetowych. Przez to bez obaw o wysokie koszty klient swobodnie sobie surfuje po internecie mobilnym. Nie każdy operator oferuje takie ceny. W dobie rychłego nadejścia technologii 5G paczki danych będą się zużywały jeszcze szybciej. Ani się obejrzymy, a z naszego nowoczesnego smartfonu błyskawicznie zaczną znikać pakiety 5 GB czy 10 GB. Z pewnością końcówka 2020 roku będzie takim znakiem rozpoznawczym masowej dostępności 5G dla każdego w kraju nad Wisłą. Trzeba tylko zaopatrzyć się rzecz jasna w odpowiedni telefon.

(fot. My mobile)

Artykuł powstał we współpracy z lajt mobile

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Niska cena za minutę (0,17 PLN) czy SMS (0,12 PLN) jak w lajt mobile to rzadkość”

 1. Komunikat Emailowy Odpowiedz

  Dzień dobry,

  cieszymy się, że korzystasz z oferty Orange na kartę. Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie.

  Mamy dla Ciebie ważną informację dotyczącą zmian w cenniku Twojej taryfy. Od 30 kwietnia 2020 r. cena za minutę połączenia głosowego wzrośnie z 30 gr na 32 gr. Zmiany spowodowane są inwestycjami w rozwój sieci mobilnej oraz światłowodowej, koniecznymi dla utrzymania najwyższej jakości dostarczanych przez nas usług.

  Jeśli nie akceptujesz tych zmian, przysługuje Ci prawo do wypowiedzenia Umowy do 31 lipca 2020 r. Nie poniesiesz za to żadnych opłat.

  Pozdrawiam,
  podpis
  Mikołaj Pietrzyk
  Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Prepaid

 2. marco Odpowiedz

  A z jakiej taryfy korzystasz? Z informacji podanej przez konkurencyjny portal wymienione są wszystkie stare taryfy Orange na kartę poza taryfą Free. Ciekawe czy we Free pozostawią 30 gr?

 3. GaduAir Odpowiedz

  ja od lat płacę 29gr za minutę, 19gr za SMSa i 210zł za niecały 1GB w LycaMobile.
  Oczywiście jadę na pakietach: Chiny S za 19zł lub Wszystko S za 20zł i czasami Wszystko XS za 10zł gdzie w każdym pakiecie minuty są rozliczane MINUTOWO a nie SEKUNDOWO.

  UWAGA LycaMobile na całej Planecie Ziemia nie obsługuje MMSów w żadną stronę: odbiór/wysyłka.

  • Kamil

   Olimp Massacra 😱 HD Voice też nie mają? Jak tak to jakościowy Armagedon tam jest w Lycamobile ☢️

  • adiko

   A w a2mobile masz HD Voice ? żaden wirtualny operator na plusie tego nie ma.

  • Kamil

   Pudło. lajt mobile ma, zaś a2mobile niestety nie 😐

  • adiko

   no ok tu raz miałeś racje, lajt ma HD Voice.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt