Klucz Mobile z No Limitem i 100 GB za 49,90 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeszło rok musieliśmy czekać na jakąś nową informację na temat operatora wirtualnego MVNO o dosyć dziwnej nazwie Klucz Mobile. Sieć komórkowa bowiem przedstawiła ciekawą ofertę No Limitu połączonego z potężnym pakietem internetowym o wielkości aż 100 GB. W praktyce oznacza to nic innego jak mobilną wolność na smartfonie. Za tą przyjemność zapłacimy 49,90 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod określeniem No Limit należy zaś rozumieć tradycyjnie nielimitowane rozmowy (z stacjonarnymi włącznie) oraz wiadomości SMS (z MMS). Klucz Mobile ponadto chwali się tanimi połączeniami na numery międzynarodowe. Chodzi o stawki 0,08 PLN do Chin oraz Indii, 0,15 PLN Unii Europejskiej czy 0,19 PLN na Ukrainę. W dobie ogromnego napływu imigrantów do Polski, może być to karta przetargowa dla wielu.

Więcej szczegółów o produkcie Klucz Max, bo tak się on nazywa znajdziemy na odmienionej witrynie internetowej Klucz Mobile na www.klucz.net/rozmowy-i-internet. Co ciekawe, za jeszcze mniejszą (o prawie 10 PLN) sumę 39,99 PLN w abonamencie Lajt Mobile zyskamy podobne rozwiązanie z bonusem w postaci 200 GB na wykorzystanie podczas nocnego surfowania po sieci web w godzinach od 1.00 do 8.00.

(fot. Klucz Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Klucz Mobile z No Limitem i 100 GB za 49,90 PLN”

  1. GaduAir Odpowiedz

    NoLimits jest od 20zł…dziwne że od kilku lat nikt nie wprowadził NoLimits samych rozmów głosowych za 10zł (prócz A2, które podwyższyło kilka miesięcy temu cenę do 13zł).
    Nikt się nie wyrwał nawet z pakietami minut, jedynie Virgin Mobile ale 300min to za mało dla starszych osób ALE jest to jakaś alternatywa dla mniej wymagających bo i dostaje się SMSy i 1GB netu za całe 9 złota.

    • adiko

      W starej taryfie w RBM Energy na kartę dało się mieć rozmowy 10 zł nolimit od miesiąca, wymagało to jednak skrupulatności we włączaniu co dokładnie 30 dni pakietu 100 min który wydłużał poprzedni pakiet,ale dla Kamila to wyższa szkoła kombinatoryki pewnie by była.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt