PREMIERA: Kompromitacja (serwerów HBO GO) prosto z Hollywood

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Historia z życia wzięta. Człowiek w sobotni wieczór kilka minut po północy (właściwie niedzielny) postanowił obejrzeć premierę filmu Rocketman pokazującego burzliwą historię sukcesu piosenkarza Elthona Johna, wcześniej na tle debiutu telewizyjnego w HBO. Niestety, około godziny 0.20 klient usługi ujrzał jakże dziwny błąd o awarii serwerów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Aż chciałoby się powiedzieć, kompromitacja do potęgi n-tej prosto z Hollywood. Wielka amerykańska korporacja nie ogarnia serwerów niczym startup rozwijany w pojedynkę. Po kilku minutach próby, mocno podirytowany użytkownik aplikacji premium HBO GO z grymasem na twarzy przechodzi niejako od niechcenia na Player w celu oglądania treści krajowej telewizji. Taka niestety jest rzeczywistość tego produktu.

Aplikacja HBO GO często nie działa lub funkcjonuje bardzo źle. Na całe jednak szczęście idzie odwilż w tym temacie. Chodzi o zapowiadany start HBO Max, które ma za zadanie zdetronizować platformę Netflix (światowego lidera rynku VOD, czyli oglądania filmów na żądanie). Pozostaje zatem nic jak cierpliwie oczekiwać nadejścia kolejnego, a może lepiej starego oraz ulepszonego podmiotu Home Box Office, w skrócie HBO.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10600 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “PREMIERA: Kompromitacja (serwerów HBO GO) prosto z Hollywood”

  1. Ketra Odpowiedz

    Prawdziwa tragedia przeszedłem z netflx bo zaufałem hbo go od tamtej pory pluje sobie w twarz. Ciągle zawiszki albo całkowity brak dostępu, filmy przycina choć mam super szybkie łączę. Mam tylko jedno pyt czy HBO Go ma zamiar jakoś zrekompensować użytkownikom ten stan rzeczy??? W końcu wszyscy płacimy za coś co nie działa w pełni???

  2. Gall Odpowiedz

    Nie zauważyłem problemów.OP7.Rocketmana obejrzałem podczas jazdy po kraju,bez zacinki.Korzystam z opcji nagrywania odcinków i oglądania za granicą.Czasem głos jest przesunięty względem obrazu,większych problemów nie widzę.

  3. sev3 Odpowiedz

    Na Netflixie też całkiem różowo nie jest. Często wieczorem wczytuje mi film w jakiejś niskiej rozdzielczości. Zamykam film i włączam od nowa. Lub przełączam na inny film. Czasem trzeba tak kilka razy by wskoczyło pożądane 1080p lub chociaż 720p. Testy mojego łącza w tym czasie nie wykazały problemów.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt