PREMIERA: Kablówka vs. streaming internetowy 1:0

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Reprezentacja Polski skompromitowała się koncertowo w meczu z Słowacją na przełożonych Mistrzostwach Europy UEFA Euro 2020. Aż chciałoby się powiedzieć, że balonik napompowany do granic absurdu pękł w trzaski bardzo szybko. W sumie to większe emocje generuje tzw. e-sport w FIFA 16 na tle coraz to nudniejszej piłki nożnej tracącej widzów względem chociażby usługi Netflix.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co wielce interesujące, podczas transmisji internetowej TVP Sport nastąpiła awaria. Widzowie na urządzeniach mobilnych niestety nie mogli oglądać spotkania. Jakby to powiedział klasyk, po raz kolejny kabel okazał się lepszy. Stabilność kablówki tymczasem była bez zarzutu. W telewizji kablowej Vectra jak na załączonym wyżej obrazku nic nie przerywało. Właśnie dlatego bezawaryjność wciąż jest jej największym atutem.

Pikanterii całej sprawie dodaje jeszcze jeden fakt. Dekoder internetowy Netii również działał bez zarzutu. Fizycznie sygnał pochodził jednak od sieci web operatora (na bazie Android TV jego sprzęt funkcjonuje), aczkolwiek nie aplikacji TVP Sport lub TVP Stream. W tym właśnie może być pies pogrzebany. Serwery nie były już zarządzane z centrali na ulicy Woronicza w Warszawie, a z zupełnie innej przecież siedziby spółki Netia.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Kablówka vs. streaming internetowy 1:0”

 1. marco Odpowiedz

  Najlepiej i najszybciej jest z DVB-T. Dla porownania TVP 4K z dvb-t jest o kilkanaście sekund szybciej niż z dekodera 4k w upc.

  • Kamil

   Dzisiaj na kablowce ogladam, pewnie znowu padnie VOD TVP Sport na treningu w Zakole Drwecy 🏞🧘‍♂️🛶 #paradiso

 2. marco Odpowiedz

  A dlaczego nie postawisz na DVB-T? Tam masz TVP 4K odrazu i bez opóźnień? Sporo kanałów jest już w HD a od połowy przyszłego roku prawie wszystkie. W kablówce nie dość że jest sporo powtórek to jeszcze z multiroomem trzeba się bawić a w dvb-t tylko podpinasz antenę i wszystko śmiga bez dekoderów i innych dodatków.

  • Kamil

   Mam Vectra z uwagi na sport premium i nie chce mi się bawic w twoje rozwiązania

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt