Caritas Łączy, nowa sieć komórkowa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć mamy aktualnie bogactwo urodzaju. Własnie zadebiutowała kolejna wirtualna nowa sieć komórkowa po niedawnej premierze Tijara Mobile. Zdaniem sceptyków, nowy operator MVNO o nazwie Caritas Łączy nie ma żadnych szans na sukces. Nie pomogą w tym nawet piękne hasła mówiące o misji pomagania innym, a nie chęć komercjalizacji zysków.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Przejdźmy teraz do ceny pakietów. Niestety są one wysokie i mało atrakcyjne, co może zwiastować szybką klapę projektu. I tak za 9 PLN otrzymujemy na miesiąc 60 minut, 60 SMSów oraz 100 MB internetu (dziś taki transfer nic nie znaczy). Czas teraz przejść do No Limitów. Za 29 PLN mamy nielimitowane rozmowy i wiadomości połączone z skromnymi 3 GB, zaś w cenie 49 PLN zyskujemy już 15 GB internetu (to stanowczo za drogo).

Nowa sieć komórkowa zadebiutuje oficjalnie w marcu 2020 roku. Na ten moment nie ma dostępnego jeszcze cennika z cenami jednostkowymi za minutę połączenia czy wiadomość SMS. Wiadomo jedynie, iż Caritas Łączy nie będzie konkurował niskimi kosztami. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie nowego telekoma www.caritaslaczy.pl. Witryna jest wciąż w budowie, o czym świadczy chociażby brak certyfikatu SSL.

(fot. Caritas Łączy/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “Caritas Łączy, nowa sieć komórkowa”

  1. marco Odpowiedz

    Ciekawe skąd się bierze taki fenomen różnych operatorów wirtualnych? Rozumiem jakaś duża grupa i konkretne oferty ale mamy sporo takich sieci o których mało kto słyszał jak choćby FM Mobile czy jakaś sieć od ubezpieczyciela czy banku. Ciekawe czy rzeczywiście z biznesowego punktu widzenia to się opłaca?
    Natomiast co do sieci Caritas to „szału nie ma” poza jednym wyjątkiem pakiet za 9zł (60 min/sms i 100 Mb). Oczywiście za podobną cenę mamy znacznie lepszą ofertę w Virgine Mobile (300 min/sms i 1 Gb) ale patrząc na ofertę tzw multipakietów do 10 zł to mamy mało sieci. Owszem jest jeszcze a2mobile ale tu za 9,90 zł mamy tylko rozmowy. Wbrew pozorom jest całkiem spora grupa osób która potrzebuje właśnie takiego pakietu. Np. małe dzieci które w tornistrze mają telefon tylko „na wszelki wypadek” czy starsi którzy mało dzwonią. Takie oferty są potrzebne ponieważ duzi operatorzy nie mają ich w ofercie. Np. Orange ma multipakiet za 16 zł (200 min/sms i 200 Mb.)

    • Tomek

      Wydaje mi się, że bardziej opłacalna jest oferta z a2mobile. Za niecałe 20zł mam nielimitowane połączenia, smsy, i do tego internet, może nie jest on najwyższych lotów bo to 1mb/s, ale za taką cenę jak najbardziej satysfakcjonuje.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt