PREMIERA: Każda gwiazda YouTube ma problem bohatera serialu Narcos od Netflix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Życie gwiazd YouTube przypomina trochę głównego bohatera serialu Narcos. Również i oni, choć od strony materialnej mają wszystko to niestety później nie mogą wyjść normalnie na dwór w celu opuszczenia swojej złotej klatki lub jak kto woli pałacu. Dosłownie po chwili taka gwiazda zostanie rozpoznana i nie opędzi się od fanów chcących zrobić selfie lub też może autografu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Podobny życiowy problem mają wielkie gwiazdy kina czy muzyczne zamknięte w swoich willach na wzgórzu Hollywood Hills. One też często bez stosownej ochrony nie poruszają się po mieście. Pablo Escobar także w drugim sezonie serialu Narcos przemieszczał się dla niepoznaki w bagażniku tanich taksówek Bogoty. Niby są te miliony na koncie, ale co z tego. To dlatego później widzimy liczne tzw. dramy na YouTube.

Wybrani YouTuberzy nawet oficjalnie mówili o depresji. Tak więc morał tej historii jest prosty. Zanim zaczniemy komuś, danemu twórcy zazdrościć sukcesów materialnych to zastanówmy się czy też chcielibyśmy mieć zmarnowaną, czytaj wystawioną na widok publiczny prywatność. To dlatego tak celnie w tekstach utworów raper Taco Hemingway krytykuje wyścig za pieniędzmi czy cały showbiznes. W efekcie nie udziela wcale wywiadów mediom wręcz odcinając się od wszelkiego rodzaju ścianek.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Każda gwiazda YouTube ma problem bohatera serialu Narcos od Netflix”

  1. Kamil Odpowiedz

    No i sie sprawdzilo, blogerka Maffashion nie moze teraz wyjść z domu przez tzw. fame #premium_content tylko na My-mobile.pl as like that Netflix or HBO GO 🏆

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt