PREMIERA: YouTuberzy płacą wysoką cenę za sławę [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby zapytać się młodych ludzi jaka jest najlepsza praca na świecie to masa dzieci odpowiedziałaby, że chciałaby zostać YouTuberami. Tymczasem prawda jest brutalna. Wielka sława niesie ze sobą ciemne strony. Już nawet pomijając fakt, iż dziś przeszło 100 polskich YouTuberów ma liczbę widzów minimum milion, naprawdę bardzo trudno jest pozyskać markę do dużej współpracy komercyjnej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz coraz ważniejsza jest treść tzw. jakość contentu aniżeli pusty licznik polubień z zasięgami postów ograniczonymi przez Facebooka do maksymalnie 5%. To dlatego YouTuberzy coraz częściej wybierają kariery w telewizji lub na gali Fame MMA, a ostatnio piszą książki. Tak robią Rezi, Gimper czy ceniony Krzysztof Gonciarz. Ten po ostatniej dramie z rozstaniem na wizji postanowił zakończyć publikację codziennych, niezwykle sympatycznych vlogów głównie z lokalizacją w japońskim Tokio (z pewnością sporo ono pomogło).

Kto wie, może jeszcze nadejdą złote czasy jakościowej wyspecjalizowanej tematycznie blogosfery na tle beznadziejnych portali horyzontalnych (o wszystkim i o niczym). Tymczasem poniżej prezentowany jest materiał Krzysztofa Gonciarza z momentami wzruszenia włącznie. Bez wątpienia największą wadą sławy na YouTube jest brak prywatności. To dlatego raperzy tak rzadko mogą wyjść normalnie z domu chociażby na zakupy bez każdorazowego zaczepiania przez fana. Podobnie jest z wszechobecną depresją, główną chorobą aktualnie w społeczeństwie.

(fot. Krzysztof Gonciarz/Google/My mobile)

YOUTUBER KRZYSZTOF GONCIARZ KOŃCZY Z VLOGIEM

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: YouTuberzy płacą wysoką cenę za sławę [My mobile TV]”

  • Kamil

   Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe, bo ponoć karma wraca 🐦

  • GaduAir

   Kamil odwracasz Kota ogonem to i karmę zostaw Jemu.
   Tobie ta sztuczność YT itp. zrobiła w głowie przemeblowanie XD

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt