PREMIERA: Prawie jak Wiedźmin 3 w telefonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Serial Wiedźmin święci aktualnie rekordy popularności na platformie Netflix. Oczywiście jest to skutek ogromnej kampanii reklamowej przygotowanej przez amerykańskiego giganta VOD. Tymczasem warto nieco zwrócić uwagę na niezwykle dynamicznie rozwijający się sektor tzw. mobilnego gamingu. Wszystko przez coraz to lepsze graficznie gry.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Znajdziemy tam bowiem tytuł, który do złudzenia przypomina kultową polską produkcję, czyli Wiedźmina 3 (niedawno miał premierę na Nintento Switch). Chodzi o Black Desert Mobile. Gra w sklepie Google Play na Androida waży prawie 4 GB, a to już o czymś świadczy. My mobile wspominało o tym fakcie w jednym ze statusów na witrynie typu Fan Page na Facebooku www.facebook.com/mymobilepl/posts/3031790166865217?__tn__=-R.

Co jednak najzabawniejsze, według ekspertów współczesne smartfony ponoć graficznie są w stanie uciągnąć gry pokroju GTA V. Wszyscy przecież doskonale wiemy jak efektowna jest w niej oprawa wizualna. Z pewnością problemem tutaj może być jej objętość liczona nawet w ilości 100 GB, aczkolwiek i to da się obejść dużą wbudowaną pamięcią wewnętrzną dajmy na to 256 GB. Wracając jeszcze na koniec do Black Desert Mobile to więcej szczegółów znajdziemy na www.world.blackdesertm.com/Ocean.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10733 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt