PREMIERA: Najbardziej utęskniona funkcja

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jest jedna funkcja, za którą szczególnie mocno można zatęsknić. Chodzi o Cover Flow. To właśnie za jej pomocą użytkownik w niezwykle mocno wysublimowany sposób przeglądał okładki swoich ulubionych artystów w bibliotece muzycznej iPhona. Niestety z niewiadomych przyczyn Apple usunęło kapitalną od strony multimedialnej opcję.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Podczas researchu okazało się, że ponoć prawdopodobnym powodem takiej decyzji giganta z Cupertino były problemy z kolekcjonowaniem dużej ilości danych. W dobie 128 GB pamięci wewnętrznej smartfonów faktycznie mogłyby wystąpić kłopoty z utrzymaniem wysokiej płynności działania efektu Cover Flow, co akurat u Apple jest niedopuszczalne z powodu wysokich norm jakościowych. Stąd jego likwidacja.

Co ciekawe, Huawei nieśmiało romansuje z podobnym widokiem do Cover Flow w stylu okręgów z okładkami utworów. Trzeba przyznać, iż wygląda to jego rozwiązanie interesująco. Nostalgię oraz swoistego rodzaju tęsknotę za Cover Flow mają również niezależni programiści. Jeden deweloper nawet stworzył aplikację imitującą iPoda z iPhona o nazwie Rewound. Niestety Apple ją usunęło z wiadomych względów. Swoimi dziełami niezwykle mocno utalentowany twórca pochwalił całkiem słusznie się na Twitterze.

(fot. Apple/My mobile)

COVER FLOW OD APPLE POWINNO WRÓCIĆ

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt