PREMIERA: Usługa CDA.pl pozytywnie zaskoczyła

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pozytywne zaskoczenie. Tylko tak należy rozumieć pierwszą styczność z usługą CDA.pl. Oczywiście w celach testowych chodziło o oglądanie filmu na platformie Apple TV, gdzie źródłem sygnału był iPhone pełniący funkcję swoistego dekodera (przez co nigdy nie odejdzie na zasłużoną emeryturę). Co niezwykle ważne, mimo iż obraz był klonowany z witryny to wszystko działało fantastycznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Momentalnie uruchomił się specjalny odtwarzacz multimediów CDA.pl, a następnie bez żadnych problemów działała opcja klonowania obrazu (AirPlay) z włączaniem przygaszenia ekranu telefonu. Niestety, podobnych udogodnień nie uświadczymy w aplikacji VOD TVP, gdzie wyświetlacz non stop aktywny niepotrzebnie tylko drenuje baterię smartfonu. W dodatku jakość obrazu jest wysoka, ponieważ działa w standardzie HD (720p).

W efekcie w komfortowych warunkach oglądało się film Dziewczyna w Skrzyni polecany przez redaktorów RMF FM w jednej z audycji. Ponadto nie był on dostępny na HBO GO czy Netflix. Tak więc wcale nie dziwi mocna pozycja CDA.pl w Polsce z liczbą około 3,1 miliona użytkowników. Dla porównania HBO GO ma ich tylko 1,7 miliona. W pokonanym polu CDA.pl zostawiła także usługę Player (3 miliony) czy Ipla (1,6 miliona). Liderem jest rzecz jasna Netflix (3,7 miliona), ale to nie powinna być dla nikogo niespodzianka.

(fot. CDA.pl/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt