PREMIERA: Wszystkie VIPy odchodzą z Play, które startuje z 5G w Gdyni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niezwykle ciekawe rzeczy dzieją się w biznesowej sferze sieci komórkowej Play. Masowe odejścia to chyba najlepsze określenie zaistniałej sytuacji. Po świetnej dekadzie niezwykle udanych rządów z funkcji prezesa (CEO) spółki P4 ustąpił Jorgen Bang-Jensen, który przecież był ojcem potęgi fioletowego bąbla. Urósł on bowiem od zera do milionów zadowolonych klientów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Podobna historia była z będącym w zasadzie od samego początku z Play rzecznikiem prasowym, który w nietypowy sposób stosował komunikację marketingową PR z otoczeniem (nieszablonową pozbawionej mało strawnej dla zwykłego konsumenta surowicy korporacyjnej). Do tego dochodzi odejście byłego redaktora naczelnego portalu Telepolis czy YouTubera Mobzilla. Naprawdę sporo się tych osobowości uzbierało. To samo można powiedzieć o szefach marketingu. Nawet ostatni (z takim samym nazwiskiem, co twórca My mobile) po zmianie nie piastował go zbyt długo na tym jakże ważnym stanowisku.

Wszyscy przecież bowiem pamiętamy wpadkę z standardem 5G Ready, który nie ma nic wspólnego z prawdziwym 5G. Już zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby nazwa 5G s oznaczająca szybkie transfery na wzór nowej technologii. Autorski pomysł jest stosowany z powodzeniem chociażby w My mobile w nawiązaniu do szybkich prędkości 5G (5G speed) minimum 600 Mb/s dla nowoczesnych smartfonów. Szkoda, że w Play go nie było. Wtedy nikt nie myliłby 5G Ready z normalnym 5G, które nareszcie wystartuje. Play zapowiada start usługi jeszcze przed oficjalną aukcją częstotliwości w mieście Gdynia.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10810 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “PREMIERA: Wszystkie VIPy odchodzą z Play, które startuje z 5G w Gdyni”

  • Kamil

   Ja tez odszedlem z Red Bull Mobile, ale chyba wroce do W4, ale nie wiem czy do Play aka P4

 1. marco Odpowiedz

  Cóż Playowi można wiele zawdzięczać patrząc na spadki cen od 2007 roku i innowacji. Nniestety od kilku lat jest coraz gorzej. Pierwsza porażka to „białe szaleństwo” bo wcześniej każdy ruch Playa to sukces. Obecnie Play to taka „nadmuchana bańka nieświadomych klientów” Jeśli ktoś jest użytkownikiem tej sieci i wierzy w zapewnienia marketingowców to jest ok. Gorzej gdy abonent Playa zacznie porównywać jakość i ceny z konkurencją. Ostatnio rozbawił mnie kolega w pracy pokazując mi apkę dzięki której jak potrzepie telefonem dostanie 2 Gb. No cóż tylko mogłem się uśmiechnąć 🙂

  • Kamil

   Akurat shake promocja jest fajna 😉

   Osobiście nie wziąłbym do kampanii piosenkarki, znanej ostatnio z wyjścia z Kościoła w związku z jej drama z tzw. samozaspakajaniem sie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt