Darmowy nielimitowany Internet na Święta od T-Mobile to kapitalna promocja [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie jakaś sieć komórkowa przygotowała znakomitą promocję po wielu długich miesiącach posuchy w krajowej telekomunikacji. Dumny operator T-Mobile prezentuje bowiem aż 14 dni darmowego, w dodatku nielimitowanego (z wyjątkiem standardowego lejka 20 Mb/s) internetu do wykorzystania dla każdego z okazji zbliżających się Świąt.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Pod tym określeniem należy rozumieć użytkowników abonamentowych, mix czy na kartę. Tak więc otrzymujemy całkiem przyjemny prezent na całe dwa tygodnie umożliwiający mobilne surfowanie po sieci web bez ograniczeń. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie telekoma www.t-mobile.pl/pl/prezent. Dla porównania Orange i jego Mikołajkowa promocja z bezpłatnym no limitem jest ważna zaledwie dwie doby.

Podobną promocję ma również submarka T-Mobile, czyli Heyah. Tam jednak w celu jej włączenia trzeba aktywować odpowiednie menu w aplikacji Moja Heyah (nie Mój T-Mobile jak poprzednio). U czerwonej łapy mamy do wykorzystania jakże skromne 5 GB. Cóż to więc jest na tle nieograniczonych możliwości u magentowej sieci komórkowej. T-Mobile ma ponadto inną ciekawą akcję o nazwie Happy Fridays, gdzie zyskujemy rozmaite bonusy niejako z okazji rozpoczęcia wolnego weekendu.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA DARMOWEGO INTERNETU NA ŚWIĘTA OD T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Darmowy nielimitowany Internet na Święta od T-Mobile to kapitalna promocja [My mobile TV]”

  1. adiko Odpowiedz

    Prepaidowcy się cieszą bo mają za grosze neta, ci co mają abonamenty wręcz przeciwnie, bo teraz mają niższe transfery, a płacą sporo więcej.
    Jak dla mnie słabo T-M to wymyślił, mam wrażenie że to oferta tylko i wyłącznie na szybkie podbicie statystyk w prepaid, bo zysku dla operatora jest tu tyle co wcale.

  2. suseł Odpowiedz

    doceniam i jedno i drugie, bo BDI to już jest od dawna i nikt jeszcze nie poszedł w ich ślady.a

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt