TVN na żywo tylko w T-Mobile, które już emituje świąteczne reklamy i ma dzięki Frugo darmowy Internet

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tvn-na-zywo-tylko-w-t-mobile-ktore-juz-emituje-swiateczne-reklamy-i-ma-dzieki-frugo-darmowy-internet

Prawdziwa zawierucha w tym T-Mobile. Całkiem niedawno przecież ze stanowiska prezesa odszedł (z uwagi na niezadowalające wyniki grupy) Miroslav Rakowski, który został zastąpiony przez Zachariasa Piperidisa pełniącego wcześniej obowiązki w Grecji także w ramach struktur tej międzynarodowej spółki. Czas teraz spojrzeć na trzy nowości różowej sieci komórkowej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po pierwsze, w aplikacji Player zobaczymy nowy dział o nazwie T-Mobile Zone. Tylko w nim będzie możliwe oglądanie treści stacji TVN na żywo. Aż chciałoby się powiedzieć, że wreszcie ktoś wpadł na ten pomysł. Sporo osób przecież nie posiada odbiornika telewizyjnego, a komputer. Prawdopodobnie, klienci T-Mobile na mocy partnerstwa uzyskają darmowy streaming wideo, choć zapewne tradycyjnie z wyjątkiem użytkowników na kartę. Druga sprawa jest zdecydowanie bardziej zaskakująca.

T-Mobile ma już bowiem świąteczne reklamy z udziałem Roberta Lewandowskiego. Ten promuje skazywaną przez media na wielką porażkę inteligentną ramkę do zdjęć ZOOM.ME. Spoty wideo prezentujemy poniżej. Po trzecie zaś, w sklepach Biedronka w momencie zakupu kultowego niegdyś napoju Frugo czekają na nas darmowe pakiety danych 100 MB (ważne 1 dzień) lub 300 (aktywne 3 dni) MB w zależności od wielkości butelki. Więcej szczegółów na temat akcji marketingowej Punkt Dojenia Internetów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.dojenieinternetow.pl.

(fot. T-Mobile/TVN/My mobile studio)

ŚWIĄTECZNA REKLAMA T-MOBILE Z ZOOM.ME

DRUGA ŚWIĄTECZNA REKLAMA T-MOBILE Z ZOOM.ME

Przygotowane przez

jest autorem 10992 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “TVN na żywo tylko w T-Mobile, które już emituje świąteczne reklamy i ma dzięki Frugo darmowy Internet”

 1. Dudi Odpowiedz

  Vod to dobry pomysł jeśli będzie tak jak z mistrzostwami i transfer będzie darmowy. Wideo wciąż pochłania za szybko pakiety, żeby inaczej korzystac na codzień

  • Kamil

   Jestem pełen podziwu, komentarz po niespełna 60 sekundach od publikacji tekstu 😉

  • Dudi

   Stały czytelnik w końcu, a to zobowiązuje 😛 napisz jak będzie coś więcej wiadomo o ofercie, jestem ciekawy jak to będzie wyglądąło w praktyce 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt