PREMIERA: Chmura i asystent głosowy to podstawa w biznesie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tyle się słyszy, że chmura obliczeniowa to podstawowe dziś rozwiązanie dla serwerów biznesowych. Tymczasem nawet zwykli użytkownicy indywidualni także poczuć mogą na własnej skórze dobrodziejstwo rozwoju akurat tej technologii. Wystarczy nadmienić popularność chociażby takich rozwiązań doskonale znanych na rynku typu OneDrive (Microsoft) czy iCloud (Apple).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dziś mało kto bawi się w kopiowanie zdjęć kabelkiem USB do pamięci komputera. Wszystko wysyłamy na chmurę OneDrive i po sprawie. Można nawet w ustawieniach telefonu zrobić automatyczne wysyłanie zdjęć na serwer kilka chwil po wykonaniu zdjęcia. Przez to użytkownik o niczym nie myśli, zaś jego galeria już znajduje się w internecie. W efekcie może szybko je obejrzeć później na dużym ekranie Apple TV w aplikacji Zdjęcia.

Ponadto chmura zniszczyła wszelkiego rodzaju nośniki typu pendrive. Znakomicie również sprawdzają się asystenci głosowi i to nie tylko podczas chłodnych treningów rowerowych. Jeśli pracujemy na komputerze na przeglądarce chrome to po kliknięciu ikony mikrofonu sprawnie możemy wydawać komendy do szybszego wyszukiwania informacji w sieci web. Przez co jednocześnie staje się możliwa sprawna praca na klawiaturze połączona z researchem. Szkoda tylko, że w formie dźwiękowej nie mamy zwracanych wyników.

(fot. Microsoft/Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt