Nadchodzi wynajem smartfonów Samsunga

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W Indiach pojawiła się bardzo ciekawa możliwość skorzystania z wynajmu długoterminowego smartfonów Samsunga. Leasing jednak wcale nie jest tani inteligentnych telefonów komórkowych podobnie jak to ma miejsce w przypadku rynku samochodowego, aczkolwiek można przybrać przed niektórymi znajomymi pozę zamożnego człowieka.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W pewnym sensie jest to alternatywa dla drogiego smartfonu wziętego na raty, na którego nas w danym momencie nie stać. Aczkolwiek opcja wydaje się być dużo gorsza. Flagowiec po określonym czasie spłacimy i staje się nasz, natomiast wynajem tej dogodności nie oferuje nigdy. Indyjski oddział Samsunga niestety dodatkowo każe sobie sporo płacić za swoistego rodzaju leasing. Tylko tak należy rozumieć kwoty miesięczne rzędu 300 PLN.

Do tego należy doliczyć oczywiście kaucję (zwracaną później na szczęście) wynoszącą aż 470 PLN. Tak jest chociażby w przypadku niezwykle wydajnego modelu GALAXY Note 10. Z pewnością nowa możliwość korzystania z najlepszych telefonów na globie nie przyciągnęłaby dużej ilości użytkowników w Polsce. Chyba nielicznym wyjątkiem są tutaj tylko i wyłącznie klienci biznesowi potrzebujących najszybszych urządzeń mobilnych.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt