PREMIERA: Aplikacja Player ma jedną wielką przewagę na tle telewizji TVN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kilka dobrych miesięcy temu serwis My mobile dziwił się jak mało polskich telewizji obsługuje rozdzielczość nowej generacji 4K. Ich liczbę można policzyć na palcach jednej ręki. Tymczasem w takiej odległej Japonii od lat jest to oczywisty standard. Można powiedzieć więcej, w Kraju Kwitnącej Wiśni wchodzi nawet 8K z przytupem. Aż chciałoby się dodać, mają rozmach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem w kieszeni nawet średniaki mają kamery 4K, przez co zwykłe smartfony zawstydzają telewizję. Przy okazji warto zwrócić uwagę na aplikację Player. Dostępna jest ona oczywiście na platformę Android TV (niestety wciąż nie ma wsparcia niszowy w Polsce Apple TV). Obsługuje ona bowiem standard 4K na tle dedykowanej telewizji. To naprawdę dziwne, że wielki amerykański koncern go jeszcze dumnie nie wprowadził.

TVN 4K, to z pewnością brzmiałoby dużo lepiej na tle poczciwego TVN HD. Ponadto z nim rynek telewizji ożywiłby się i za nim murem poszedłby Polsat 4K. Aplikacja Player oferuje nie tylko jakość 4K, ale również prapremiery. W pewnym sensie chce ona być drugą platformą Netflix. Kto wie czy nie jest dziś dużo ważniejszy produkt dla całej grupy medialnej TVN na tle upadającej linearnej telewizji kosztem YouTube. Więcej szczegółów znajdziemy na www.player.pl/kolekcje/odkryj-magie-obrazu-w-4k,237488.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Aplikacja Player ma jedną wielką przewagę na tle telewizji TVN”

  1. aaa Odpowiedz

    Tvn i inne zbrodnicze jego odnogi powstale ze zrabowanych pieniedzy w aferze FOZZ powinny byc zlikwidowane

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt