PREMIERA: Zbugowany iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeśli ktoś myśli, że iOS jest perfekcyjnym oraz idealnym mobilnym systemem operacyjnym to My mobile szybko wyprowadza z błędu. Nie, nie jest. Owszem, może kiedyś tak było, ale dziś iOS to tylko kolejna platforma z problemami oraz licznymi bugami. Wystarczy nadmienić mikrolagi iPhona 5S czy brak zanikania licznika powiadomień dla ikony aplikacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Czas na pierwszy przykład najnowszej niedoróbki. Otóż czasami, nie wiedzieć czemu sklep App Store nie ładuje prawidłowo zdjęć. W efekcie zamiast grafik widzimy puste szare przestrzenie. Oczywiście w tym samym czasie nikt nie obciążał domowego łącza Wi-Fi ściąganiem dajmy na to dużego pliku typu gry lub filmy. Tak faktycznie nagminnie się dzieje na oprogramowaniu iOS 12 dostępnym na iPhonie 5S od Apple.

Drugi błąd dotyczy niemożności wklejenia linku ze schowka. Niestety, ale często nie wyświetla się opcja wklej, choć mamy pewność skopiowania zaznaczonego tekstu. Powielają się nam więc błędy starych Androidów. Serwis My mobile nie ma żadnych wątpliwości. Po kilku miesiącach testów z pewnością podobne rzeczy odkryłoby się również na iOS 13, a jego częsta aktualizacja dodatkowo niezbyt dobrze świadczy o jakości.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10810 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Zbugowany iOS”

  1. Maniek0009 Odpowiedz

    Panie przecież 5s to już trup. Mam 7 i jak najbardziej elegancko pracuje wszystko zależy od modelu . Sprawdź sobie model x albo chociaż 8 to wtedy bd w miarę wiarygodne choć to też nie najnowszy sprzęt

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt