HBO GO drożeje o całe 5 PLN [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć, inflacja pełną gębą. Na szczęście nie spowodowana świadczeniem socjalnym 500+, a chęcią produkcji jeszcze lepszych treści. Tylko tak należy rozumieć podwyżkę ceny o całe 5 PLN za usługę filmów oraz seriali premium HBO GO z dawnego poziomu 19,90 PLN do 24,90 PLN miesięcznie. Nowa wartość zacznie obowiązywać od 21 listopada.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mamy więc niecały miesiąc bieżącego roku na korzystanie z najlepszej rozrywki w cenie 19,90 PLN. Swoją drogą to trzeba przyznać, że nadchodzący miesiąc w HBO GO zapowiada się kapitalnie na tle dramatycznie słabego pod względem autorskiej kinematografii giganta Netflix (z dopiskiem original zwłaszcza). Wystarczy nadmienić premiery takich filmów jak Green Book, Spider-Man Univerwsum, Meg czy Escape Room.

Pozostaje więc na koniec mieć nadzieję, że Polacy nie będą płakać jak w tej piosence Kazika o tytule 12 groszy z niezwykle dużą nutą satyry artystycznej. Oczywiście jego teledysk prezentowany jest poniżej. Kto wie, może podwyżki HBO GO mają związek z zapowiadanym rebrandingiem na HBO Max z dużo lepszymi hitami filmowymi. Wtedy na dobre można byłoby pomyśleć o odpuszczeniu sobie multipleksów.

(fot. HBO/My mobile)

KAZIK – 12 GROSZY

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt