PREMIERA: Cicha podwyżka ceny Amazon Prime Video w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Trochę niepostrzeżenie, trochę po cichu z pierwszym dniem stycznia Amazon Prime Video podwyższył o całe dwa złote polską cenę za miesiąc dostępu do treści wideo premium z kultowym programem motoryzacyjnym The Grand Tour. Jeszcze w zeszłym 2020 roku przyjemność ta kosztowała nas zaledwie 23,99 PLN. Teraz zapłacimy 25,99 PLN. Inflacja aż chciałoby się powiedzieć pełną gębą.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Za jakość obrazu 4K płaciliśmy o złotówkę mniej na tle HBO GO (notabene też po podwyżce z 19,90 PLN na 24,90 PLN) działającego w standardzie Full HD (1080p). Dopiero HBO Max, jego następca otrzyma magiczne 4K. Mimo wszystko polskie ceny Amazon Prime Video są niezłe. W dodatku na tle wytrawnego Apple TV+ cała masa zasobów posiada lektora, a nie każdy ma ochotę czytać litery. Od tego są przecież książki.

Co ciekawe, nowa cena 25,99 PLN już figuruje na oficjalnej witrynie Amazon Prime Video www.primevideo.com. Tak więc swoistego rodzaju podatek cukrowy nie występuje tylko w przypadku słodzonych napojów, ale i również rozrywce rodem z Hollywood, a dokładniej mówiąc Amazon Studios. Netflix także ma podwyżki w innych krajach, choć zdaniem  serwisu My mobile wariant HD w cenie 43 PLN został zbyt wysoko wyceniony.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt