PREMIERA: W Toruniu roi się od hulajnóg Xiaomi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak technologie zmieniają otaczający nas świat. Wystarczy nadmienić historię z ostatniego poniedziałku. Podczas treningu rowerowego na trasie zaledwie kilku kilometrów z Torunia do Złotorii człowiek minął aż trzech użytkowników hulajnóg elektrycznych marki Xiaomi (model Mi Electric Scooter). Jego cena wynosi zaledwie 1.500 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Innymi słowy hulajnogi elektryczne są dostępne dla każdego. Szkoda tylko, że tak wiele młodych osób stawia na nie kosztem rowerów. Przez co jeszcze bardziej stają się otyłe. Mała aktywność fizyczna to prawdziwa plaga współczesnych czasów. I pomyśleć, iż kiedyś lekcja WF była zawsze tą najlepszą w planie zajęć. Aktualnie jest niestety najgorszą, co może być ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich osób urodzonych w latach 80-tych.

Takie niepozorne maszynki do jazdy po mieście wyciągają całkiem przyjemne 25 km/h. Jest to dokładnie tyle, ile się średnio jeździ podczas treningów rowerowych. W rzeczywistości jest to naprawdę duża szybkość, zwłaszcza jak się nie ma ochronnej szyby czy ścian dookoła jak chociażby w aucie. To dlatego w samochodzie dużo szybsze prędkości są praktycznie zawsze nieodczuwalne z perspektywy pasażera.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt