Lajt Mobile

Fajna funkcja w aplikacji Apple Music

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Firma z Cupertino od lat znana jest z tych wszystkich smaczków dotyczących uwzględniania detali w oprogramowaniu. Właśnie tak się dzieje z nową funkcją dodaną do aplikacji (i jednocześnie usługi streamingowej) Apple Music. Od teraz jej użytkownicy będą mogli wyszukiwać utwory po tekście piosenki. O tej kwestii My mobile wspominało już osiem lat temu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Chodziło wtedy o znajdowanie hitów na bazie lirycznych fragmentów w wyszukiwarce Google. Gigant z logiem nadgryzionego jabłka postanowił nam teraz uprościć pewne sprawy. To jeszcze nie wszystko. W Apple Music możliwe jest także wyświetlanie słów piosenek. Tak więc jak ktoś lubi sobie robić dajmy na to karaoke pod prysznicem to nic nie stoi na przeszkodzie, co najwyżej brak wodoszczelności w telefonie.

Oczywiście małe są szanse, by masowy klient porzucił w tej chwili najpopularniejszą usługę do streamingu muzyki o nazwie Spotify. W Polsce ponadto zapewne większą popularnością cieszy się Tidal niż jakiś tam niszowy Apple Music. Co innego rzecz jasna w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie bowiem od zawsze mocno wspierali rodzimego producenta iPhonów z dumą, kto wie czy w grę nie wchodzi patriotyzm gospodarczy (z pewnością jest to bardziej wieloletnie przyzwyczajenie konsumentów z USA do iOS).

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10488 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt