PREMIERA: Uroda to za mało, by podbić YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mówi się, że uroda pomaga w życiu i szeroko rozumianej karierze. Oczywiście jest to prawda, aczkolwiek nie zawsze. Na takiej platformie wideo jak YouTube to stanowczo za mało. Tam najważniejsza jest charyzma czy osobowość. Nie brakuje bowiem YouTuberów nie grzeszących urodą gromadzących milionową widownie filmów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Swoje też robi produkowany przez nich tzw. lol content, a nie ambitne treści. Idealnym przykładem utalentowanej YouTuberki jest Pantinka. Swego czasu wspominał o niej znany YouTuber Krzysztof Gonciarz w kontekście małego metrażu mieszkania (taki jest już urok azjatyckich kwater w mocno zagęszczonych ludnościach największych miast). Mimo, iż działa ona w modelingu to później wielkiego sukcesu na YouTube nie odniosła. Tylko tak należy rozumieć liczbę 25 tysięcy subskrypcji na tle tego ogromnego medium.

Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że blog z liczbą 100 tysięcy czytelników jest takim samym dużym sukcesem jak milion widzów na YouTube. Dzieje się tak, gdyż koncern Google mocno wspiera twórców w swoim serwisie wideo (poprzez automatyczne pozycjonowanie treści) na tle dyskryminującej ostatnio wyszukiwarki. Całkiem udany kanał z życia azjatyckiej perspektywy modelki znajdziemy zaś na podstronie www.youtube.com/channel/UCCcPxQ7GStszCD8axgGgt7A/videos.

(fot. YouTube)

Przygotowane przez

jest autorem 10404 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Uroda to za mało, by podbić YouTube”

  1. GaduAir Odpowiedz

    Kamil, rozumiem że Ciebie rajcuje oglądanie jak ktoś je zupę lub chodzi po sklepach ale charyzmy tam BRAK-uje. Osobowość- każdy ją ma, tobie pewno chodziło o wyróżnianie się z tłumu, lecz i tego brakuje u tych Jutuberek i Jutuberków. Krzysiek widać że się stara ale też jest nudny co nie zmienia faktu że dużo osób go jeszcze ogląda i niech ogląda go jeszcze wincyj. Ludzie lecą na skandal co nie jest dziwne i też nie jest mądre. Ciemna masa taka jest a Google biega za pieniędzmi a nie ludźmi, oni nie patrzą na rozwój jak wszystkie firmy, takim przykładem jest też Republika Polska, każdy ciągnie w swoją stronę kosztem innych a z definicji winno być zgoła inaczej.

    • Kamil

      Moim zdaniem Chris ma depreche, strasznie smutne uczy od zmeczenia…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt