To skandal z tym darmowym internetem dla osób tylko do 24 roku życia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

We Włoszech politycy uchodzą za najbardziej fałszywą grupę społeczną w opinii mieszkańców. Tym w Italii żyje się bardzo ciężko. Polityka jest ogromnym źródłem pieniędzy często dla niekompetentnych osób na wysokich stanowiskach. Podobny obraz rzeczywistości zaczynami mieć w Polsce na chwilę przed wyborami. Państwo socjalne wręcz prześciga się w daninach (500+, za chwilę 600+).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedną z nich jest darmowy Internet dla osób do 24 roku życia. Zapewne chodzi tutaj o studentów. W tym miejscu rodzi się pytanie czy to jest zgodne deptaną od miesięcy i tak już konstytucją (mówimy przecież o najważniejszym akcie prawnym). To niesprawiedliwe, że jedni mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci web, natomiast inni (ci nieco starsi) muszą płacić. Ponadto mamy na rynku darmowy Internet socjalny od Aero2.

Wszyscy przecież doskonale wiemy, że jakiegoś wielkiego poruszenia to on na nim nie wywołał. Wręcz przeciwnie. Jest do dyspozycji sporo płatnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Wystarczy nadmienić ofertę A2Mobile (powiązanego z Aero2). Natomiast dokładne porównanie, przegląd pakietów internetowych na kartę My mobile prezentuje czytelnikom tego najbardziej innowacyjnego medium o technologiach mobilnych w kraju.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “To skandal z tym darmowym internetem dla osób tylko do 24 roku życia”

 1. GaduAir Odpowiedz

  na szczęście Kamil nie napisał o co chodzi z tym darmowym internetem bo byłby tylko WSTYD i zawyżone koszta z 5-10x dla podatnika za taki śmieć internet.

  • Kamil

   Szkoda strzepic ryja jakby to powiedzial pewien aktywista 😉

  • GaduAir

   Kamil źle to ujął. Ja bym to ubrał w słowa: celowe przepłacanie i kilkukrotny większy koszt dla podatnika w celu nabicia sobie (opozycji) Głosów Ludu. Dlatego to jest WSTYD i DZIADOWSKA oferta ale NIC normalnego nie można się po Nich spodziewać.
   P.S.: Kiedyś w Juesej były ObamaPhonesy i chyba nadal soom XD

 2. Pokokoko lewackie Odpowiedz

  Gdzie ci ograniczono wolność panie Kamilu?
  Może jakieś przykłady? A nie tylko slogany i hasła powtarzane przez lewacką dzicz?

  Ten net do 24 roku życia to zdaje się twoja kochana platforma wielbiona w kłamstłiku proponuje.

 3. szotyi Odpowiedz

  Kamil , musisz sie pogodzić że młodzi maja przywileje. na starośc sie wyrówna bo emerytura jeśłi będzie to nie starczy nawet na jedzenie.

  • Kamil

   Wedlug badan ekspertow pokolenie 20-30 latkow nie dostanie nic emerytury albo max 30%, w takim razie przy pensji 2.400 PLN ciezko bedzie przetrwac za 800 PLN 😱

  • szotyi

   Będzie każdemu po równo . Niezaleznie ile płaciełś składek . Uchwaala ustawę o solidarności społecznej . Jęsli uwzględnisz inflacje za 30 lat to nawet waloryzacja nie pomoże . Choć oczywiście może to być nic z emerytury. Te 800 zł może być warte 8 groszy przy cenie chleba 80 000zł . Juz tak zrobiono pozbawiając ludzi środków z książeczek mieskaniowych . Nie waloryzowano tego realnie bo państwo było włąsciicelem banku pko bp.

  • Kamil

   Kiedys to ludzie dostawali chociaz przydziały na mieszkania za prawie free aka hotele robotnicze. Dzis zaleca sie mlodym petle na szyi o nazwie kredyt hipoteczny najlepiej w państwowym banku PKO BP…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt