PREMIERA: Dwa świetne dokumenty na Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie jest tajemnicą, że platforma Netflix serialami oraz dokumentami stoi, które niesłychanie mocno wciągają za sprawą wysokiej jakości produkcji na tle nieco podupadłego dziś Discovery Channel, jeśli chodzi o dostarczane treści wideo. Natomiast jego największy konkurent, czyli HBO GO ma zdecydowanie lepsze filmy rodem z Hollywood (słynnej fabryki snów o nieograniczonym budżecie).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi tutaj o wielkie wytwórnie, które później zarabiają krocie, zaś widzowie tłumnie gromadzą się w kinach. Tym razem My mobile poleci dwa znakomite dokumenty. Pierwszy z nich opowiada historię rapera notującego aktualnie rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Chodzi o film dokumentalny Travis Scott Mamo Potrafię Latać. Prywatnie jest on mężem znanej modelki Kylie Jenner. Podobno zarabia ona okrągły milion dolarów za zaledwie jeden post sponsorowany na Instagramie.

Ależ zwariowany jest ten dzisiejszy świat (99% społeczeństwa ma marne grosze żyjąc na dobrą sprawie na kredycie hipotecznym najczęściej). Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie Netflix www.netflix.com/pl/title/81046796 oraz poniższych materiałach wideo z uwzględnieniem najbardziej znanego utworu artysty. Druga propozycja w ramach cyklu My mobile TV to obraz Joshua (Wong) Nastolatek Kontra Mocarstwo pokazujący walkę niezależności młodego aktywisty Hongkongu na tle chińskiego reżimu. Dokładniejsze informacje są na www.netflix.com/pl/TITLE/80169348.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY TRAVIS SCOTT MAMO POTRAFIĘ LATAĆ

MATERIAŁ PROMOCYJNY JOSHUA NASTOLATEK KONTRA MOCARSTWO

TRAVIS SCOTT – SICKO MODE

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Dwa świetne dokumenty na Netflix [My mobile TV]”

  1. sev3 Odpowiedz

    Czy te materiały mają polskiego lektora? Bo z tym znacznie trudniej jest przy filmach dokumentalnych na netflixie.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt