Lajt Mobile

PREMIERA: Cały świat w telefonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Emigracja ekonomiczna, czyli zarobkowa to zawsze jest duży wysiłek psychiczny zwłaszcza dla młodego (samotnego, bez własnej rodziny) człowieka opuszczającego ojczyznę w pogoni za chlebem i lepszym życiem. Często jest on powiązany z brakiem pomysłu na siebie, przez co wychodzi się z założenia, że jak ma się wykonywać słabo płatną pracę w Polsce to lepiej robić to samo na Zachodzie za cztery razy większe wynagrodzenie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

I wcale jakoś rządowe 500+ nie zachęca do powrotu. Z pewnością każdy z nas ma takich znajomych. Później publikują oni na potęgę zdjęcia dajmy na to jak pięknie jest w niemieckiej Bawarii. Oczywiście momentalnie urządzeniem numer jeden dla nich smartfon, nie żaden komputer. Erę Post-PC widać wtedy bardzo mocno. To dlatego tak wiele osób wracając z saksów chwali się najnowocześniejszymi smartfonami klasy high-end.

Skoro inteligentny telefon komórkowy jest urządzeniem najważniejszym, nikt przy dobrych pensjach nie będzie się męczył ze średniakami (choć te są coraz lepsze w działaniu). To on jest oknem na świat dawnych znajomych pozostających oraz realizujących się mimo wszystko w polskiej dżungli bez układów niczym lew. Robi się na nich dosłownie wszystko, począwszy od zdjęć, a skończywszy na oglądaniu filmów na platformie Netflix, o słuchaniu muzyki nie wspominając, gdyż to jest akurat absolutnie podstawowa czynność.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10467 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “PREMIERA: Cały świat w telefonie”

 1. Kamil Odpowiedz

  Polska to jest jednak, przedsiebiorczy ludzie nie maja praktycznie zadnej pomocy i sa hejtowani przez tzw. niespelnionych ludzi na marnych etatach. Tymczasem jak czytam dziennik Nowosci, w Niemczech samotna matka ma na start 4.000 PLN swiadczen socjalnych, przez co moze godnie zyc.

  To jeszcze nic. W przypadku zapisania sie na kurs niemieckiego dostaje dodatkowe 800 euro. Drugi przyklad z tego samego tekstu, jakis mieszkaniec Slubic od 1998 roku nie mogl sie doprosic mieszkania od Slubic, we Frankfurcie dostal je po tygodniu 😐

  • GaduAir

   to jest Polska właśnie. Zawdzięczamy to decydentom i włodarzą od 30 lat. Niestety zwykli ludzi można powiedzieć że są odzwierciedleniem rządzących bo też zachowują się jak chamy, prostaki, złotówy/złodzieje.
   W Polce nie czas na zmiany bo szkoda życia, dlatego zostaje jedyne słuszne wyjście jakim jest emigracja. Może Polityka ma to na celu i dlatego tak u Nas jest w tym padole od dekad.

  • GaduAir

   zarabiając na działalności na czysto 10k się nie opłaca w Polsce robić.
   Więcej doświadczysz i zarobisz za granicą a na starość można przyjechać na odwiedziny do POlandu XD Smutna prawda.
   Mówi się: „do szczęścia przez redukcję potrzeb” – w tym mają Polacy sens będą w Ojczyźnie.

  • Kamil

   W Polszy JDG to samobójstwo, widze po znajomych jak poupadali (brak ukladow), a potem wyjazd do normalnego kraju typu DE, ND czy UK, gdzie tam ZUS masz 90 PLN (mega bogate panstwo), zas w PL 1,5k, gdzie tu logika? 🤔

  • GaduAir

   Kamil, nie przesadzaj. ZUS w Polsce jest lichwiarski ale Ci co mają głowę na karku i bez układów sobie radzą, niestety nie liczą ile im to godzin zajmuje w miesiącu ani też nie myślą o wyjeździe bo się porównują do tej Biedy w Polsce więc wychodzi im że jest dobrze ,to po co emigrować ale wiedzą że o wiele lepiej i lżej mieliby za płotem.

   Ci twoi znajomi to poupadali bo żyli w Bajce a teraz się obudzili jeśli powyjeżdżali.
   80% młodych „Polskich” firm/firemek tych JDG upada bo w głowach mają sieczkę a często też zakładają tylko dla otrzymania dotacji i zwijają się po roku, są i tacy co mają zaplecze/wsparcie w postaci bogatych rodziców czy rodzin i też żyją z głową w chmurach, niestety edukacja w Polskich Szkołach to Kpina z ludzi i ich przyszłości.

   Teraz jak Wizy zostaną zniesione do USA, pewnie od 2020r, to Polski LOT zakupi ze 4-8 samolotów, DżamboDżetów do obsługi „wywózki” Polaków za Ocean a w TV będą mówić o Bogactwie w Republice Polskiej XD

   W PL zostaną lenie i ludzie którzy są przywiązani z jakiś powodów oraz nieliczni ambitni którym obojętnie w jakim miejscu na Ziemi pracują a Decydenci nawiozą nam Tu Biedotę i będziemy klepać w bębny razem z Nimi 😀

   Kolejna wielka emigracja Polaków za pasem.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt