Nadchodzi przystawka telewizyjna od Facebooka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Rynek multimedialnych przystawek telewizyjnych jest gęsty. Wystarczy przypomnieć takie urządzenia dla domu jak Xiaomi Mi Box S (wyposażone w Android TV) oraz autorskie rozwiązanie giganta z Cupertino o nazwie Apple TV. Swoje trzy grosze do pieca dorzucił w tym temacie Amazon. Za chwilę w ten sektor ma wkroczyć także Facebook.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak, to wcale nie jest żart. Największy na świecie serwis społecznościowy świata chce dać użytkownikom możliwość przeprowadzania wideorozmów za pośrednictwem dużego ekranu telewizora (akurat ten pomysł wydaje się być ciekawym rozwiązaniem, ponieważ każdy z nas będzie mógł sobie sprawić namiastkę stacji informacyjnej pokroju TVN24). Zapewne do tego dołączy aplikacja do przeglądania strumienia wiadomości na tzw. wallu.

Oczywiście nie zabraknie możliwości oglądania zdjęć znajomych. Ponadto Facebook prowadzi rozmowy z gigantami VOD. Podobno chce dodać do własnej przystawki multimedialnej usługi Netflix i Disney+. Jeśli do tego doliczymy niską cenę to może zainteresować spore grono osób. Wszyscy przecież pamiętamy jaką spektakularną klapą był Facebookowy smartfon. Tutaj zrobi on wszystko, aby nie powtórzyć tej dużej klęski.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.



2 komentarze do “Nadchodzi przystawka telewizyjna od Facebooka”

  1. marco Odpowiedz

    Przystawka Xiaomi Mi Box S jest naprawdę super. Za niewielkie pieniądze (ok 270 zł) można mieć tv kablową przy sobie i oczywiście chromcast. W komplecie mamy również pilot z mikrofonem więc można używać głosowego asystenta google. Jeśli ktoś jeszcze dobrze skonfiguruje aplikację Kodi no to już mamy „śmietankę na torcie”

    • Kamil

      Jak dodatkowo masz kontroler Xbox One 🎮 to jeszcze dochodzi funkcja konsoli do gier rodem z Google Play, pytanie czy dalej sa tam problemy z Netflix i slaba jakoscia obrazu HBO GO? 🤔

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt