Nowy sklep Google Play prezentuje się nieźle

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Największe repozytorium z aplikacjami na świecie, czyli domyślny sklep Androida doczekał się wizualnego odświeżenia. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, iż Google Play wygląda teraz zdecydowanie schludniej oraz bardziej elegancko. Dominuje biel, natomiast czcionka (jej krój) dostosowuje się do nowej filozofii zielonego robota.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Powyższy zrzut ekranu doskonale pokazuje zmiany w Google Play. Choć z pewnością wiele osób tęskni za starym designem sklepu Androida. Aż trudno w to uwierzyć, ale dawne Google Play miało kafelki jak kultowy Windows Phone przebrandowany później na niezwykle trefną platformę Windows 10 Mobile. Zwłaszcza od strony multimedialnej takie rozwiązanie prezentowało się fenomenalnie.

Każdy przecież woli oglądać wielkie plakaty zapowiadające jakiś tytuł na tle nudnych jak z flaki olejem ikon. Te można prezentować chociażby w rankingach (popularności, najlepiej dochodowe i tak dalej). Natomiast w sekcji polecane oraz podobnych śmiało można stawiać na wzór dużych, czytelnych kreacji. Tak właśnie robi konkurencyjny App Store, gdzie dodatkowo mamy artykuły typu wywiady z ciekawymi twórcami czy opisy gier z aplikacjami włącznie przygotowane przez profesjonalny zespół redaktorów Apple.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10138 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt