Można na chwilę powrócić do starego, ładniejszego wyglądu sklepu Google Play 3.0

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

mozna-na-chwile-powrocic-do-starego-ladniejszego-wygladu-sklepu-google-play-3-0

Wielu użytkowników największego na świecie mobilnego systemu operacyjnego (jakim oczywiście jest Android z udziałami sięgającymi około 80%) nie może się pogodzić ze zmianą stylistyki sklepu Google Play, gdzie stara wersja była ładniejsza. Wcześniej prezentował się on w stylu kafelkowym niczym Windows Phone. Później jednak włodarze z Mountain View zdecydowali iść w kierunku stylistyki repozytorium Apple, czyli App Store.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Oczywiście możemy sobie ręcznie zainstalować plik APK z serwisu Android Police. Wtedy dokonamy swoistego rodzaju powrotu do przeszłości. Musimy jednak pamiętać, że po pewnym czasie Google i tak zdalnie zainstaluje nam najnowszą wersję. Tym samym zbyt długo się nie nacieszymy starym dobrym sklepem z aplikacjami czy grami na Androida. Już sam proces przeglądania zasobów wydawał się być zdecydowanie przyjemniejszy dla oka.

Większe grafiki jeszcze lepiej przekazywały zalety wybranych programów w przeciwieństwie do relatywnie mniejszych kwadratów. Co prawda mieściło się ich więcej na tej samej powierzchni ekranu, ale dotyczyło to wyłącznie głównych podstron. W przypadku listy popularnych aplikacji, stary kafelkowy wygląd paradoksalnie oferował więcej pozycji. Teraz mamy długie poziome listy na całą szerokość. Kiedyś były to zaś dwie kolumny, a nie jedna jak to jest obecnie. Tak więc nie wszystko co nowsze jest lepsze.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10733 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Można na chwilę powrócić do starego, ładniejszego wyglądu sklepu Google Play 3.0”

  1. Grzegorz Odpowiedz

    Fajnie że się samo aktualizuje. Dobrze że np w aplikacjach Google są załączone informacje o telefonie (oczywiście bez  informacji poufnych). Wg mnie powinny być na początku najnowsze komentarze.  I powinni zrezygnować z oceniania komentarzy. Reszta jest ok.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt