Samsung GALAXY S10 z najlepszym ekranem na świecie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Każdy, kto nawet przez chwilę bawił się chociażby w sklepie Samsungiem GALAXY S10 to potwierdzi. Ten flagowy smartfon koreańskiego producenta ma fantastyczny wyświetlacz. Według badaczy z DisplayMate, telefon posiada najlepszy ekran w historii testowanych modeli. Jakby tego było mało, ma on lepsze kolory od praktycznie każdego telewizora 4K (z HDR), tabletu czy monitora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To pokazuje, iż największy na świecie producent smartfonów wykonał technologiczny szczyt, jeśli chodzi o jakość matrycy. Nawet taki stary Samsung GALAXY S8 czaruje ekranem Amoled. Na tle IPS różnica jest kolosalna. Dla przypomnienia trzeba dodać, że wcześniej (niespełna cztery lata temu) Samsung GALAXY Note 5 także mógł się pochwalić mianem posiadania najlepszego odwzorowania kolorów w wyświetlaczu słuchawki.

Tak więc teraz historia lubi i się nam powtarza jak w pewnym powiedzeniu (zwłaszcza komentatorów sportowych). Niestety, ale nie wszyscy dostawcy mają podobnej jakości ekrany. Spójrzmy chociażby na Sony Xperię XA, która na wyświetlaczu miała dziwne żółte plamy (w formie długich pasków). Pozostaje więc mieć nadzieję, że w następnych modelach (jak nowa, debiutująca dopiero co Xperia 10) podobnych kwiatków nie będzie.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10040 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt