PREMIERA: Wyleczenie z konsumpcjonizmu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 2,67 na 6)
Loading...

Człowiek wbrew pozorom wcale dużo nie potrzebuje do szczęścia. Na pewno nie są to telefony komórkowe wymieniane co roku albo pół. Wręcz przeciwnie. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, gdzie konsumenci odwracają się od trendu konsumpcjonizmu. To dlatego smartfony w całej Europie i świecie notują spadki sprzedaży. Ileż można wymieniać te smartfony flagowe co 365 dni jak spokojnie mogą one podziałać na wysokim poziomie jak marzenie chociażby kapitalny iPhone 5S pięć (teraz sześć) lat.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem producenci słuchawek nie zwalniają tempa. Co chwilę przekonują konsumentów, że warto wymienić telefon na nowsze modele. W zasadzie podczas ostatnich targów Mobile World Congress 2019 w Barcelonie to tyko Sony Xperia 1 i Xperia 10 czy Xperia 10 Plus zaskoczyły innowacyjnym ekranami o proporcjach kinowych 21:9. Cała reszta zaś była twórcza. Natomiast technologia składanych urządzeń wymaga jeszcze wiele dopracowania, aby stać się normalnym wyposażeniem dajmy na to damskiej torebki. Potrwa to minimum dwa, trzy lata.

Spokojnie można przy obecnej jakości technologii telefony wymieniać co 2,5 roku, a wręcz 3. Świetny dokument o Minimalistach jest dostępny na platformie Netflix. Pokazuje on sylwetki osób, które porzuciły całe życie na kredyt w wielkim domu jak ma to w zwyczaju robić masa Amerykanów. Ponadto pooddawali masę nieużywanych rzeczy materialnych. W sumie jest to prawda, bo to pełni szczęścia wystarczy w zasadzie miłość oraz spełnienie zawodowe, czyli bycie sobą, nie udawania kogoś innego (gdzie zdrowie to podstawa). Gdy już wyleczymy się z konsumpcjonizmu to zupełnie z innej perspektywy będziemy podchodzić do premier oraz zakupów kolejnych smartfonów.

(fot. Sony/My mobile)

MOŻNA SIĘ SKUTECZNIE WYLECZYĆ Z SZAŁU ZAKUPOWEGO

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Wyleczenie z konsumpcjonizmu”

    • Kamil

      Aha, jak zawsze rzeczowa i wyczerpujaca opinia

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt