PREMIERA: Netflix mocno stawia na Warszawę [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix bardzo mocno inwestuje w Polsce chociażby na reklamę. Chce dotrzeć możliwie do największej liczby potencjalnych klientów. Jego billboardy oraz plakaty widać dosłownie na każdym kroku ulic Warszawy. Nie ważne czy akurat jesteśmy w dzielnicy Śródmieście czy Mokotów. Bombardować nas będą potężne kreacje wizerunkowe chociażby serialu Polar.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia w niniejszym artykule. W innych miastach Netflix aż tak dynamicznie się nie eksponuje. Najwidoczniej marketingowcy doszli do wniosku, że jak działać z przytupem to tylko w stolicy danego kraju. Jego biblioteka filmów w ostatnim czasie dodatkowo się tylko polepsza na tle posuchy sprzed kilkunastu miesięcy. Natomiast największy konkurent w postaci HBO GO jakby stopniowo tracił dobre treści.

Coraz częściej bowiem jest sytuacja, gdzie nie ma co oglądać. Ponadto zniknie wkrótce animacja Coco. Na drugim biegunie w usłudze Netflix mamy zaś dostępną nominowaną do Oscara (tegoroczną galę w odkodowanym pasmie pokaże Canal+ już w ten niedzielny wieczór) produkcję Roma, z którą rywalizuje polska Zimna Wojna. Widać więc, że walec będący na wielkiej fali wznoszącej połyka wszystko na swojej drodze. W dodatku nowa aplikacja Netflix wygląda kapitalnie. Naprawdę ciężko będzie zatrzymać jego dominację.

(fot. My mobile)

W STOLICY POLSKI MAMY DUŻĄ KAMPANIĘ OUTDOOR NETFLIX

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU POLAR

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt