PREMIERA: W Toruniu zawisł pierwszy duży billboard Netflix jak w Warszawie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dla wielu osób Toruń jest miastem bez perspektyw. To dlatego niestety sporo absolwentów uczelni wyjeżdża do większych ośrodków typu Gdańsk, Warszawa, Wrocław czy Poznań robić karierę. Tym bardziej spore zaskoczenie wywołał podczas zupełnie przypadkowego spaceru widok dużego billboardu promującego film Gray Man na platformie Netflix.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Ma on wielkość aż ośmiu pięter wieżowca. Widać zatem wyraźnie, że super produkcja Netfliksa jest promowana nawet w mniejszych miejscowościach z liczbą dwustu tysięcy mieszkańców. Ma ona mieć premierę za równe dwa tygodnie, w piątek 22 lipca bieżącego roku. Jest to największy budżetowo w historii film na Netflix. Oby nie skończył tak samo przeciętnie jak równie mocno kasowa Czerwona Nota z gwiazdami Hollywood.

My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce trzy lata temu zwróciło uwagę na wielkie plakaty Netflix w Warszawie. Jeden z nich był zlokalizowany niedaleko złotego budynku obok Parku Mokotowskiego. Swoją drogą to cieszy fakt, iż amerykański gigant VOD w dobie kryzysu mocno stawia na marketing nawet w mniejszych miastach. Do tej pory przywilej był zarezerwowany wyłącznie dla tych dużych.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU GRAY MAN (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: W Toruniu zawisł pierwszy duży billboard Netflix jak w Warszawie [My mobile TV]”

  1. Adam Odpowiedz

    Kiedy coraz więcej miast zaczyna porządkować syf jaki tworzą reklamy w przestrzeni publicznej, Kamil zachwyca się gigantyczną reklamą…

    • Kamil

      Lepiej na plakacie promowac kulture niz inne produkty ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt